KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH

NIEDZIELA – 7 IV 2024
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

godz. 7.00 † Marka Sabaka (greg. 7) (po Mszy św. Godzinki).

godz. 9.00 † Mirosława, Łukasza, Kazimierza, Bronisławę, Piotra Strzelców, Mariannę w 19 r.śm., Edwarda Bątruków, cr. Rutkowskich, Stefanowskich, dusze w czyśćcu cierpiące (po Mszy św. chrzest: Filip Kot).

godz. 11.00 Z KAZANIEM DLA DZIECI † Janinę, Wacława, Jadwigę Samulików, Zdzisława Chlebickiego, cr. Samulików, Żaboklickich.

godz. 12.30 SUMA – ZA PARAFIAN, chrzty: Klara Radzio, Marcelina Tanert, Miłosz Gałązka.
- W int. uwielbienia i czci Boga Ojca, aby był bardziej znany i kochany z dziękczynieniem za stworzenie świata i przebłaganiem za grzechy Polaków i świata,
† Janinę Szczęsną w m-ąc po pogrzebie,
† Janinę, Stanisława Łukaszków, Stanisława, Tadeusza w 1 r.śm. Gańków,
† Krzysztofa w 1 r.śm., Stanisława Słodowników, Wiesława, Romualdę Grzegorczyków, Ryszarda, Józefę, Jana Cieślaków, Sławomira, Michalinę, Michała Grzegorczyków, cr. Kołpaków, Mazurów,
† Krystynę w 10 r.śm., Franciszka, Tadeusza w 33 r.śm. Cieślaków, cr. Cieślaków, Dziugłów,
† Jana w 8 r.śm., Zofię, Hieronima, Zbigniewa Rybackich, Zdzisława Grzegrzółkę, cr. Rybackich, Grzegrzółków, Królów,
† Michalinę, Kazimierza Wójcików,
† Ewę Stacherę (int. od rodz. Jurkowskich i Nowakowskich).

(godz. 15.00 – 16.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia)

godz. 18.00 † Helenę w 4 r.śm., Józefę, Stanisława, Kazimierza Urbaniaków, Jana Czajkę, cr. Urbaniaków, Wilków, Augustyniaków.

PONIEDZIAŁEK – 8 IV, uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z 25 III)

godz. 7.00 † Marka Sabaka (greg. 8).

godz. 18.00 † Józefę w 21 r.śm., Władysława, Emilię, Reginę, Juliana, Czesława, Stanisława, Krzysztofa Chmielewskich, Antoniego, Annę, Stanisława Sierpieniów, cr. Chmielewskich, Sierpieniów, Pustołów, Krystynę Pokorę.

WTOREK – 9 IV

godz. 7.00 † Henryka Kawkę w 43 r.śm., cr. Kawków, Kielaków, Duszczyków.

godz. 18.00 † Marka Sabaka (greg. 9).

ŚRODA – 10 IV

godz. 7.00 † Marka Sabaka (greg. 10).

godz. 18.00 NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
- Przez ręce MB Siennickiej o łaskę zdrowia i skuteczne leczenie dla Krzysztofa,
- Dziękcz. - błag. za dotychczasowe leczenie Izabeli i Pawła z prośbą o zdrowie, opiekę i wstawiennictwo MB Siennickiej dla nich i rodziny,
† Stanisławę w 20 r.śm., Józefa Chłopików, cr. Chłopików, Michalików,
† Helenę Chlebicką w m-ąc po pogrzebie,
† Janinę Szczęsną (int. od pracowników Zespołu Szkół),
† Ewę Stacherę (int. od mieszkańców bloku Akacjowa).

CZWARTEK – 11 IV

godz. 7.00 † Marka Sabaka (greg. 11).

godz. 18.00 rez. p. Emilia G.

PIĄTEK – 12 IV

godz. 7.00 † Janinę, Stanisława Główków, Mariannę, Jana Zagrabskich, Stefanię, Władysława Główków.

godz. 18.00 † Marka Sabaka (greg. 12).

SOBOTA – 13 IV

godz. 7.00 † Marka Sabaka (greg. 13).

godz. 18.00 † Leokadię w 17 r.śm., Aleksandra, Władysława Chaberów, Jerzego Jałochę, ich Rodziców.

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.