30 Niedziela Zwykła
27 października 2019 r.
i cały tydzień…
07:30 † Henryka TUWALSKIEGO w 3 r. śm.,
09:00 † Zygmunta JARZĘBSKIEGO (greg. 20)
11:00 † Mariannę Wincentego BIEŃKOWSKICH, Helenę Jana ZAGRABSKICH
12:30 * ZA PARAFIAN
* Dziękczynno – błagalna z ok. 45 r. ślubu Marii i Wiesława z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Jubilatów i całej rodziny
* Dziękczynno – błagalna za Annę i Eugeniusza w 50 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie dla Nich, dzieci, wnuków i wnuczki
* O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Kół Różańcowych z Siennicy
* Z ok. 18 r. Łukasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, dla Jubilata, rodzeństwo, rodziców i opiekę MB na dalsze lata życia
* O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Kół Różańcowych w Siennicy
* Dziękczynno – błagalna z ok. 20 r. ślubu Edyty i Dariusza z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów, zdrowie dla Nich, ich córek i całej rodziny
* Dziękczynno błagalna za Nikodema Dębskiego w 1 r. urodzin z prośbą o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Niego i całej rodziny
*
† Adama BIERNATA w 8 r. śm.,
† Jana ANTOSIEWICZA w 7 r. śm., z r. MLĄDZKICH
† Zdzisława BRODĘ (od mieszkańców Lasomina)
† Kazimierza RUMAKA w 2 r. śm., z r. RUMAKÓW
† Bogdana MAZKA w 30 dzień
† Tadeusza KULKĘ o ok. imienin, Janinę Stanisława KULKÓW, Irenę Bolesława PAŁDYNÓW
† Tadeusza BRODZIKA w 30 dzień
† Emilię BARCZAK (int. od kolegów i koleżanek z pracy)
† Annę Mariannę DUSZCZYK w 2 r. śm., Tadeusza Ryszarda Barbarę CHRUST
† Kazimierza JURKOWSKIEGO w 2 r. śm., Krystynę Aleksandrę Wincentego JURKOWSKICH, Zofię JAGODZIŃSKĄ w 2 r. śm., Bronisławę Jana Henrykę CEGIEŁKÓW
† Tadeusza Kazimierę FRELKÓW, z r. FRELKÓW i WILKÓW
† Sabinę Czesława BIEŃKOWSKICH, Mieczysława BAKUŁĘ, z r .MAZKÓW, BIEŃKOWSKICH
† Grzegorza KOTA w 9 r. śm., Krystynę Wiesławę Stanisławę Władysława Wiesławę Zofię Martę Zdzisława KOWALIKÓW
† Annę DUSZCZYK w 2 r. śm., (int. od chóru)
† Stanisława DUSZCZYKA (od r. Lewandowskich)
† Pawła KOŁODZIEJCZYKA w 2 r. śm.,
† Małgorzatę KAPIAS w 23 r. śm., Sylwestra KAPIASA w 4 r. śm., z r. BIEROŃSKICH, KAPIASÓW i SOSZYŃSKICH
† Karola BŁAŻEJEWSKIEGO o łaskę nieba
† Danutę i Wiktora SKARŻYŃSKICH, ich rodziców, Jacka PISARKA
†
18:00 † Józefa WILKA w 11 r. śm., z r. ROMANIKÓW, WILKÓW, WĄSIKÓW, Mariannę Jana SZREDZIŃSKICH
Poniedziałek
28 października 2019
07:00 † Zygmunta JARZĘBSKIEGO (greg. 28)
18:00 † Aleksandra Leokadię CHABERA i ich rodziców
Wtorek
29 października 2019
07:00 † Zygmunta JARZĘBSKIEGO (greg. 29)
18:00 † Barbarę PSZONKA w 22 r. śm., Jolantę Zdzisława Marię Stanisława PSZONKÓW
Środa
30 października 2019
07:00 † Zygmunta JARZĘBSKIEGO (greg. 30)
18:00 * O zdrowie dla Federiki
* Za Tomasza o łaskę zdrowia, dobrą opiekę medyczną i opiekę Matki Bożej
† Jana PYKAŁO i jego rodziców
†
Czwartek
31 października 2019
07:00 † Franciszka ZWIERZA, z r. ZWIERZÓW
18:00 † Stanisława MISIŃSKIEGO, Mariannę PIEKARSKĄ, Stanisława BAŁDA, z r. BAŁDÓW
Piątek
Uroczystość Wszystkich Świętych
07:30 † Zofię Tadeusza KUROWSKICH, Jadwigę Zygmunta OSICÓW, Ryszarda KUROWSKIEGO w 1 r. śm., z r. OSICÓW, KUROWSKICH, BOREJKÓW i ORNOWSKICH
09:00 † Wandę Stanisława GAŁĄZKA, Helenę Jana PIEŃKOWSKICH, z r. GAŁĄZKÓW, PIEŃKOWSKICH, OWCZARCZYKÓW, SŁODOWNIKÓW, Eugenię Kazimierza RUTÓW, Stanisławę Stanisława ZADROŻNYCH, Andrzeja ZGÓDKA, Włodziemierza BRZOZOWSKIEGO
11:00 † MSZA ŚW. NA CMENTARZU
† Tadeusza KRZYŻANOWSKIEGO z racji imienin, Tadeusza BIELAKOWSKIEGO, z r. BIELAKOWSKICH i KRZYŻANOWSKICH
† Wiesława Walerię Stanisława JASTRZĘBSKICH, Irenę Janinę Władysława Józefa PAŁDYNÓW, Marię Stefana Janusza Franciszkę Antoniego PADZIKÓW,
†
18:00 † Tadeusza Jakuba PIOTROWSKICH, z r. PIOTROWSKICH, PIELASÓW i KURKÓW
Sobota
2 listopada 2019
07:30 † O miłosierdzie Boże i życie wieczne dla rodziców, krewnych, bliskich, d. w c.c.
09:00 † MSZA ŚW. Z PROCESJĄ NA CMENTARZU
18:00 † Zbigniewa RUTKOWSKIEGO, Mariannę Ludwika PASIKÓW, z r. PASIKÓW, RUTKOWSKICH, DUDKÓW
30 Niedziela Zwykła
27 października 2019
07:30 †
09:00 †
11:00 † Zygmunta WĄSOWSKIEGO w 33 r. śm., Leokadię WĄSOWSKĄ, Zygmunta WĄSOWSKIEGO w 14 m-c po śm., Mariana STACHERĘ, Jadwigę Bolesława BOLECHOWSKICH, z r. WĄSOWSKICH, STACHERÓW, ZIELONKÓW i KWAŚKIEWICZÓW
12:30 * ZA PARAFIAN
*
† Józefa NIEWCZASA w 30 dzień
† Mariannę SOSZYŃSKĄ w 30 dzień
† Dariusza KAZIMIERFCZYKA w 6 r. śm., z r. WIĄCKÓW i KOŁODZIEJCZYKÓW
† Stanisława DUSZCZYKA (od r. Chmielów)
† Wojciecha SALAMONA
† Zdzisława Genowefę DUSZCZYKÓW w 11 r. śm., z r. DUSZCZYKÓW i KONOWROCKICH
† Jana CZYŻA (od mieszkańców GĄGOLINY)
†
18:00 † Wiesławę Mariana BIEŃKO, z r. BIEŃKÓW, Bronisławę Wacława ZGÓDKÓW