NIEDZIELA, 07.01.2024
ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego kończącą okres Narodzenia Pańskiego. Katecheza o chrzcie Pańskim w naszych gazetkach na stronie 4.
  2. Tradycyjnie do 2 lutego możemy śpiewać kolędy, a także mieć w domu szopki i dekoracje świąteczne. W tym roku karnawał jest wyjątkowo krótki, potrwa tylko do 13 lutego. W środę, 14 lutego rozpoczniemy Wielki Post.
  3. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy adoracyjne. Dzisiaj na  16.30 zapraszamy do kościoła na Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z „Chatki Puchatka”.
  4. Do końca stycznia Kancelaria Parafialna jest czynna tylko rano od 8.00 do 8.30.
  5. Do końca stycznia w dni powszednie nie będzie Mszy Świętej o 18.00 z powodu kolędy. W soboty tradycyjnie o 18.00 Msza Święta już z formularza niedzielnego, dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą przyjść do kościoła w niedzielę.
  6. Odwiedzamy Parafian w czasie wizyty kolędowej. Prosimy o otwarcie furtek - będzie to informacja kto na nas czeka. Kierowców prosimy o transport o 8.50. Prosimy o zrozumienie, jeżeli kolęda z różnych względów (np. pogrzeby, inne obowiązki) będzie się opóźniała. Plan kolędy poniżej.
  7. Zachęcamy do lektury tygodnika
  8. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy:
    - Śp. Elżbietę Michalską z Parafii w Sadownem,
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…