KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH

NIEDZIELA – 14 I 2024
II Niedziela Zwykła

godz. 7.00 † Zofię, Antoniego, Elżbietę, Jana Bartnickich, Mariannę, Stanisława, Władysława Żołądków, cr. Lubaszków, Sulejów, Maciążków, Kołodziejczyków, Witków, Żołądków

godz. 9.00 † Stefanię Dziewulską w 5 r.śm.

godz. 11.00 Z KAZANIEM DLA DZIECI † Wiesława, Halinę Soszyńskich, Krzysztofa Kaskę

godz. 12.30 SUMA – ZA PARAFIAN, chrzty: Stanisław Całka, Lena Nalazek
† Zygmunta Bembnowicza w 1 r.śm.
† Sabinę w 1 r.śm., Jana Antosiewiczów, Rozalię, Adama Czyżkowskich
† Danutę Senktas (int. od sąsiadów z ul. Mińskiej i przyjaciół)
† Stanisława Michalika w 2 r.śm., cr. Michalików, Ozimków, Szopów, Wójcików
† Jana Osicę, cr. Osiców, Prusów, Urbaniaków, Krystynę, Kazimierza Jurkowskich
† Zdzisława Cieślaka w 17 r.śm., cr. Cieślaków, Eugenię Witek, Bolesława, Irenę, Stanisława Muchów
† Henrykę w 4 r.śm., Wacława Jurkowskich, cr. Jurkowskich, Piętków
† Piotra Żukowskiego w 32 r.śm., Bronisławę, Marię, Mariannę, Adama, cr. Żukowskich, Kłosów, Biernatów, Duszczyków, dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 18.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 14)

PONIEDZIAŁEK – 15 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 15) (1 ksiądz); Dziękcz. – błag. w int. rodz. Lasyków prosząc o Boże błog, opiekę MB Siennickiej i zdrowie (2-gi ksiądz)

WTOREK – 16 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 16) (1 ksiądz); † Janinę Pykało i jej rodziców (2-gi ksiądz)

ŚRODA – 17 I – wspomnienie św. Antoniego, opata

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 17) (1 ksiądz); rez. p. Emilia Górka (2-gi ksiądz)

CZWARTEK – 18 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 18) (1 ksiądz); † Władysława, jego rodziców i brata Anatola (2-gi ksiądz)

PIĄTEK – 19 I – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 19) (1 ksiądz); † Stanisława w 18 r.śm., Bronisławę, Ludwika Budzyńskich, Aleksandrę, Jana Pieśko (2-gi ksiądz)

SOBOTA – 20 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 20)

godz. 18.00 † Mariannę Duszczyk w 5 r.śm.

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.