Intencje mszalne – 22-29.04.2018

Zapraszamy do zapoznania się z intencjami mszalnymi na nadchodzący tydzień.

IV Niedziela Wielkanocna — 22 kwietnia;

730 † Andrzeja, Władysława, Ryszarda, Walerię i Stanisława JASTRZĘBSKICH, Teresę i Ryszarda GÓRCEWICZ, Balbinę i Józefa SALAMON, z r. SALAMONÓW, JASTRZĘBSKICH, d. w c. c.
  900 † Kazimierza w 18 r. śm., Józefę BOGUSZ, Barbarę STĘPIŃSKĄ.
1100 Dziękczynno - błagalna w 50 r. ślubu państwa Haliny i Henryka z podziękowaniem za zdrowie i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów, ich dzieci i wnuków
1230 Za parafian:

• -Intencja dziękczynna za dobre wyniki Tomasza z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia.
  • -Maksymiliana w 1 r. urodzin, o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla niego i jego rodziców.
  • † Jana BORUCIŃSKIEGO w 23 r. śm., Kazimierę, Franciszka i Tadeusza BORUCIŃSKICH, Zofię i Andrzeja MOŻDZONEK, Stefanię, Piotra i Mirosława PIEŃKOWSKICH, Helenę, Zofię, Krystynę, Szymona, Mariana, Piotra, Jana, Tadeusza, Józefa, Stanisław ia Jerzego GĄDEK, z r. GAŁKÓW i BIEŃKÓW.
  • † Wojciecha WIĄCKA z ok. imienin (ofiarowuje rodzina).
  • † Stanisławę w 17 r. śm., Władysława ZGÓDKÓW, z r. ZGÓDKÓW, KOŁODZIEJCZYKÓW.
  • † Annę DUSZCZYK.
  • † Krystynę BRODA w 30 dzień od pogrzebu.
  • † Czesława KULKĘ (intencja od Heleny Budzyńskiej).
  • † Stefanię BARANKIEWICZ w 15 r. śm., Antoniego BARANKIEWICZA, Roberta Wojciecha NOWAK, z r. PACZKOWSKICH, BARANKIEWICZÓW, d. w c. c.
  • † Eugeniusza CAŁKĘ w 30 r. śm., Mariannę, Juliannę i Antoniego NOWAK, Janinę CZYŻ,
  • † Wojciecha WIĄCKA z ok. imienin
  • † Jana BORUCIŃSKIEGO.
  • † Feliksę NIEMIEC w 8 miesiąc po śmierci.
  • † Czesława CYBULSKIEGO, Sabinę Stanisława MODRZEJEWSKICH
1800 † Edwarda BAŁDĘ w 2 r. śm., jego rodziców, Franciszka, Katarzynę i Stanisława BAŁDA.

Poniedziałek — 23 kwietnia;

Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski

1800 † Roberta BARANKIEWICZA z racji imienin.

Wtorek — 24 kwietnia;
Wspomnienie św. Jerzego, męczennika albo wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika

700 † Eularię PAROL (30 dzień).
1800 Intencja dziękczynno - błagalna w 35 r. ślubu Ewy i Krzysztofa.

Środa — 25 kwietnia;
Święto św. Marka, ewangelisty

1800 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

• - Intencja dziękczynno - błagalna z okazji imienin Ks. Proboszcza Marka KASPRZAKA.
  • - Intencja dziękczynna za dobre wyniki Tomasza z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia.
  • - O zdrowie dla Federiki
  • - Intencja dziękczynno - błagalna z okazji 11 r. urodzin wnuczki Aleksandry z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla niej, jej rodziców, całej rodziny i o szczęśliwe podróżowanie.

Czwartek — 26 kwietnia;

Piątek — 27 kwietnia;

1800 † Krystynę DUSZCZYK (30 dzień).

Sobota — 28 kwietnia;
Wspomnienie św. Piotra Chanela, prezbitera i męczennika albo wspomnienie św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, prezbitera

1700 Sakrament mażeństwa + chrzest: Pszonaka CEZARY i Ewelina CZYŻ
1800 † Danutę CZYŻ (30 dzień).
1900 Sakrament mażeństwa: Piotr KUCZYŃSKI, Jolanta BUDZYŃSKA.

V Niedziela Wielkanocna — 29 kwietnia;

730 O zdrowie dla Federiki.
1230 Za parafian:

• -Dziękczynno - błagalna z okazji 2 rocznicy ślubu Moniki i Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.
  • -Dziękczynno - błagalna z okazji 1 r. ślubu Anny i Wojciecha z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla nich i syna Fabiana.
  • -Intencja dziękczynna z okazji 30 rocznicy ślubu Anny i Zbigniewa z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci.
  • † Adama KRUPĘ w 11 miesięcy po śmierci, Jana KRUPĘ w 33 r. śm., Mariannę i Józefa KRUPÓW, Mariannę i Jana MAŚNIAK, z r. MAŚNIAKÓW i KRUPÓW.
  • † Czesława KULKĘ w 30 dni po śmieci.
  • † Stanisławę CUDNIK w 1 r. śm.
  • † Anastazję i Stanisława CHŁOPIKÓW, Stanisławę i Józefa CHŁOPIKÓW, Helenę, Tadeusza i Jana CHŁOPIKÓW, Henryka i Antoniego CHŁOPIKÓW, Stanisławę i Józefa RUMAKÓW, Janinę CHŁOPIK, Stanisława ANTOSIEWICZA, Janinę, Władysława i Stanisława MICHALIKÓW, Lucynę MICHALIK z dziećmi, Stefanię, Stanisława i Jana CZYŻKOWSKICH, Grzegorza i Zdzisława ŻANKARSKICH, Krzysztofa GASEK, Zygmunta PALUCH, Jana BĄKA, Helenę i Eugeniusza DREWICZ
  • † Zbigniewa Tadeusza DUSZCZYK i zmarłych bliskich.
  • † Romana KASZUBĘ, Zofię i Stanisława KASZUBA, Jana SZCZĘSNEGO, Władysławę SADOWSKĄ, Bolesława Ryszarda PIĘTKA.
  • † Pawła Kołodziejczyka w 6 miesiąc po śmierci.
1800 † Bolesława - Ryszarda PIĘKTĘ, Kazimierza i Helenę CHLEBICKICH, Bolesława i Reginę PIĘTKA, Franciszka i Franciszkę RUTKOWSKICH, Romana KASZUBĘ, Jadwigę KULKA, z r. ADAMCÓW i CHLEBICKICH.