Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 niedziela Wielkiego Postu - 15.03.2020

Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem w świętym czasie Wielkiego Postu jest nasze nawrócenie. Chodzi o nawrócenie we wszystkich wymiarach naszego życia osobistego, rodzinnego i społecznego. Potrzeba wiele pokory i silnej wiary w Boże miłosierdzie. Nawrócenie ma się dokonać przede wszystkim w naszym sercu.

  1. W czwartek, 19 marca przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła. O godz. 18:00 odbędzie się Msza św. zbiorowa w intencji wszystkich Józefów.
  2. Tego dnia Męskie Koło Różańcowe odmawiać będzie modlitwę różańcową w intencji ojców rodzin naszej parafii o godz. 17:15. Serdecznie zapraszamy.
  3. Trwają zapisy do trzeciego męskiego Koła Różańcowego w naszej parafii. Chętnych panów do wspólnej modlitwy różańcowej prosimy o zgłaszanie się pod nr tel. 887 448 467. Wspólny różaniec odmawiamy zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 7:30 w salce obok zakrystii. Zapisać się można również podczas spotkania różańcowego.
  4. Ogłoszenie dla pielgrzymów rowerowych. Jeden ze sklepów rowerowych w Mińsku Mazowieckim przekazał dla pielgrzymów rowerowych z Siennicy kupony rabatowe, które upoważniają do zniżek przy zakupie nowych rowerów, części zamiennych do rowerów oraz usług serwisowych. Szczegółowe informacje oraz kupony można uzyskać u Pana Józefa tel. 601 640 297.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy” a także „Gość Niedzielny”.

Zapowiedzi przedślubne

  1. Konrad – Michał WÓJCIK, kawaler z parafii tutejszej i Małgorzata ZDROJEWSKA, panna z parafii MB Nieustającej Pomocy w Świdwinie – zapowiedź II.

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Eugenia OKLESIŃSKA, l. 83 z ul. Dworkowej. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  2. Niech Boże błogosławieństwo i życzliwość najbliższych towarzyszą solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.