Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

32 Niedziela Zwykła - 10.11.2019

Dzisiejsza listopadowa niedziela ukierunkowuje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że również kresem naszych ziemskich dróg jest wieczna rzeczywistość.

 1. Dzisiaj katolicy w Polsce obchodzą Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary. Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na ten cel.
 2. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Siennickiej zaprasza na „III Siennicki Koncert Pieśni Patriotycznych”, który odbędzie się w dniu dzisiejszym (10 listopada 2019) o godz. 16.00 w sali gimnastycznej ZS w Siennicy. Szczegóły na czwartej stronie gazetki.
 3. Jutro przypada 101 rocznica odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny. Ta rocznica skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę.
 4. W dniu jutrzejszym kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbędzie się w środę o godz. 18:00. Zachęcamy do zgłaszania intencji.
 6. Przyjmujemy jeszcze na wypominki roczne.
 7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne.
 8. Informacja dla wyjeżdżających na Białoruś. Zaliczkę w wysokości 300 zł. będą zbierane w niedzielę 17 listopada po Mszy św. 7:30 i 9:00.
 9. Serdecznie zapraszamy na Wieczór Uwielbienia organizowany przez parafialną grupę Synodu Młodych naszej diecezji, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godzinie 19:00 w naszym kościele.
 10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Grażynę BOGUSZ, l. 57 z Żakowa, Marka SUJAKA, l. 45 z Dłużewa i Stanisława KOWALCZYKA, l. 84 z Siennicy. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 11. Solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia obfitych Bożych darów.