21 Niedziela Zwykła - 25.08.2019

Ostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach.

1. Spotkanie modlitewne Kół Żywego Różańca odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 9:00.
  2. Wpłatę na wyjazd do Torunia, który odbędzie się w dniu 14 września br. w wysokości 220 zł będzie można dokonać w dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 7:30 w salce przy zakrystii.
  3. Jutro przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. będą o godz. 7:00 i o godz. 18:00.
  4. pierwszy piątek miesiąca (6 września) zapraszamy na Msze Św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.00. Po Mszy św. odbędzie się wystawienie i Litania do Serca Pana Jezusa. Do Sakrament Pokuty będzie można przystąpić rano podczas Mszy św. o godz. 7:00 i po popołudniu od godz. 17.00.
  5. pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  7. Jest organizowany pielgrzymka do Częstochowy w dniu 14 września. Wyjazd o godz. 4:00 przy kościele. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Serdecznie zachęcamy i prosimy o wpłaty do Legionu Maryja.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”.

1. Daniel GRUSZKA, kawaler z Huty Dąbrowa i Monika WIĄCEK, z parafii tutejszej – zapowiedź I
  2. Hubert BRAUŁA, kawaler z parafii MB Różańcowej w Wielgolesie i Natalia KOT, panna z par. tutejszej – zapowiedź I