NIEDZIELA, 09.06.2024
X Niedziela Zwykła

1. Przypominamy o godnym stroju osób uczestniczących w Mszach świętych. Wyższa temperatura nie może być usprawiedliwieniem lekceważenia miejsca świętego.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy świętej wieczornej. W tym tygodniu została zakupiona figura Pana Jezusa z Najświętszym Sercem ze względu na trwający miesiąc poświęcony Sercu Jezusowemu.
  3. Za tydzień z racji trzeciej niedzieli miesiąca zbierana będzie taca inwestycyjna.
  4. Za tydzień po każdej Mszy świętej będziemy błogosławili kierowców i święcili samochody oraz inne środki transportu (motocykle, rowery, itp.).
  5. Wspólnota Męskiego Koła Żywego Różańca działająca przy naszej Parafii serdecznie zaprasza Panów w każdym wieku do wstąpienia w szeregi naszego Koła Różańcowego. Nasze spotkania modlitewne odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 7.00. Szczegółowe informacje uzyskać można u księży w zakrystii.
  6. W czwartek, 20 czerwca po Mszy świętej o godz. 18.00 nagrodzimy dzieci, które zbierają naklejki z niedzielnych Mszy świętych. Składamy Bóg zapłać mieszkańcom Siennicy z ul. Akacjowej, którzy przekazali ofiarę na słodycze dla dzieci, które będą nagrodzone za uczestnictwo w niedzielnych Mszach świętych.
  7. W niedzielę, 23 czerwca Msza święta o godz. 12.30 będzie zbiorowa za Janiny i Janów, a w niedzielę, 30 czerwca o godz. 12.30 za Piotrów i Pawłów z racji imienin. Intencje można już zgłaszać w niedzielę w zakrystii, a w tygodniu w Kancelarii Parafialnej.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy:
    ŚP. Wiktora Piekarskiego z Warszawy.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…