Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA, 21.01.2024
III Niedziela Zwykła

  1. Trwają ferie. Przypominamy o obowiązku niedzielnej Mszy Świętej.
  2. Dzisiaj z racji trzeciej niedzieli miesiąca zbierana jest taca inwestycyjna.
  3. Mimo spłaty odsetek trzech pożyczek w wysokości 6 tys. zł. i ponad 4,5 tys. zł. za wywóz odpadów z cmentarza (za grudzień) została zamontowana pompa powietrzna w celu poprawienia komfortu spotkań w salach przy zakrystii, a także ogrzania zakrystii i toalety. Zamontowana pompa w przyszłości będzie zasilała także wikariatki. Koszt naprawy starej pompy był bardzo wysoki i nie gwarantował sprawnego działania.  Koszt nowej pompy i jej instalacji to 45 tys. zł.
  4. Do końca stycznia Kancelaria Parafialna jest czynna tylko rano od 8.00 do 8.30.
  5. Do końca stycznia w dni powszednie nie będzie Mszy Świętej o 18.00 z powodu kolędy. W soboty tradycyjnie o 18.00 Msza Święta już z formularza niedzielnego, dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą przyjść do kościoła w niedzielę.
  6. Odwiedzamy Parafian w czasie wizyty kolędowej. Prosimy o otwarcie furtek - będzie to informacja kto na nas czeka. Prosimy o zrozumienie, jeżeli kolęda z różnych względów (np. pogrzeby, inne obowiązki) będzie się opóźniała. Plan kolędy poniżej.
  7. Spotkanie modlitewne Kół Żywego Różańca w niedzielę, 28 stycznia po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  8. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na nasz Parafialny Klub Sportowy „Life” wpisując w rozliczeniu numer KRS 0000441949.
  9. Można odliczyć od podatku darowiznę na naszą Parafię. Wystarczy zrobić przelew na numer konta Parafii: 67922600050045038420000040, wpisać w tytule „Darowizna na rzecz kultu religijnego”, wydrukować potwierdzenie przelewu, a w PIT wpisać kwotę darowizny.
  10. Zachęcamy do lektury tygodnika