NIEDZIELA, 14.01.2024

1. Rozpoczynamy ferie. Przypominamy, że mimo czasu wolnego i wyjazdów wszystkich nas obowiązuje przykazanie o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej pod karą grzechu ciężkiego.
  2. Do końca stycznia Kancelaria Parafialna jest czynna tylko rano od 8.00 do 8.30.
  3. Do końca stycznia w dni powszednie nie będzie Mszy Świętej o 18.00 z powodu kolędy. W soboty tradycyjnie o 18.00 Msza Święta już z formularza niedzielnego, dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą przyjść do kościoła w niedzielę.
  4. Odwiedzamy Parafian w czasie wizyty kolędowej. Prosimy o otwarcie furtek - będzie to informacja kto na nas czeka. Kierowców prosimy o transport o 8.50. Prosimy o zrozumienie, jeżeli kolęda z różnych względów (np. pogrzeby, inne obowiązki) będzie się opóźniała. Plan kolędy poniżej.
  5. W związku z pytaniami informujemy, że można odliczyć od podatku darowiznę na naszą Parafię. Wystarczy zrobić przelew na numer konta Parafii: 67922600050045038420000040, wpisać w tytule „Darowizna na rzecz kultu religijnego”, wydrukować potwierdzenie przelewu, a w PIT wpisać kwotę darowizny.
  6. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na nasz Parafialny Klub Sportowy „Life” wpisując w rozliczeniu numer KRS 0000441949. To nic nas nie kosztuje, a dla naszej młodzieży parafialnej jest to ważny gest.
  7. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce parafialnej (autokarowej) „Sanktuaria Europy” – Praga, Nevers, Lourdes, Barcelona, La Salette od 24 czerwca do 4 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 695 750 085 oraz na tablicy ogłoszeń.
  8. Za tydzień z racji trzeciej niedzieli miesiąca zbierana będzie taca inwestycyjna.
  9. Zachęcamy do lektury tygodnika
  10. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy:
    - Śp. Władysława Oklesińskiego z Ptaków,
    - Śp. Antoninę Zawadkę z Siennicy.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…