NIEDZIELA, 24.09.2023r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę jako tzw. „taca inwestycyjna”. Dziękujemy także Parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim za możliwość przeprowadzenia zbiórki ofiar na remont naszej świątyni.
  2. Dzisiaj na godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie dzieci pierwszokomunijnych w kościele. Rodzice, którzy pragną, aby ich dzieci przyjęły Pierwszą Komunię Świętą w naszej Parafii, a chodzą do szkół w innej Parafii prosimy o podejście po Mszy Świętej do zakrystii.
  3. W najbliższą sobotę, 30 września na godz. 10.00 Legion Maryi zaprasza na Msze Świętą dziękczynną za 30 lat funkcjonowania tej grupy modlitewnej w naszej Parafii.
  4. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne Kół Żywego Różańca w niedzielę, 1 października po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w październiku będą sprawowane każdego dnia miesiąca po Mszy Świętej o godz. 18.00. Parafian, którzy ze względu na odległość nie są w stanie regularnie uczęszczać na nabożeństwa różańcowe w kościele zachęcamy do tej modlitwy w grupach w swoich wioskach.
  6. W poniedziałki i środy października w kościele o godz. 16.30 będzie nabożeństwo różańcowe dla dzieci, na które serdecznie zapraszamy. W przyszłą niedzielę, 1 października na Mszy Świętej o 11.00 babcie wręczą poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej.
  7. Tradycyjnie organizujemy październikowy konkurs dla dzieci na najpiękniejszy różaniec wykonany własnoręcznie. Szczegóły podamy za tydzień.
  8. Serdecznie zapraszamy w przyszłą niedziele 1 października na Transitus św. Franciszka z Asyżu, widowisko teatralno-muzyczne, przygotowane przez młodzież oazową oraz Międzypokoleniowy Chór Kameralny KANON. Odbędzie się ono w naszym kościele po nabożeństwie różańcowym o 19.30
  9. Dzieci, które nie otrzymały jeszcze książeczek do wklejania obrazków z Mszy Świętych niedzielnych zapraszamy do zakrystii. Są już dodatkowe książeczki dla najmłodszych, bowiem przewidywana liczba kompletów okazała się niewystarczająca. Bardzo nas, kapłanów cieszy liczny udział dzieci we Mszach Świętych niedzielnych, za co Rodzicom i nauczycielom religii z całego serca dziękujemy.
  10. Zachęcamy do lektury Tygodnika Idziemy.