NIEDZIELA, 02.07.2023
XIII Niedziela Zwykła

1. W czasie wakacji Msze Święte w naszym kościele według normalnego porządku:
    - niedziele: 7.00, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00,
    - dni powszednie: 7.00, 18.00.
    Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty o 18.00 sprawowana jest Msza Święta już z formularza niedzielnego, dla osób które w niedzielę nie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej.
  2. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone są na opłacenie faktury wyrówanczej za prąd w wysokości ponad 20 tys. złotych.
  3. Tradycyjnie w lipcu i sierpniu nie będzie wydawana nasza gazetka parafialna. Ogłoszenia i intencje będą dostępne na stronie internetowej naszej Parafii oraz na gablocie w kruchcie kościoła.
  4. Przypominamy o godnym stroju osób uczestniczących we Mszach Świętych. Przypominamy również, że w czasie wakacji obowiązuje nas Przykazanie Kościelne o uczestnictwie co niedzielę we Mszy Świętej.
  5. Najbliższy poniedziałek to pierwszy poniedziałek miesiąca. Imiona zmarłych z wypominek rocznych czytamy o 17.20, a następnie o godz. 18.00 będziemy w ich intencji sprawowali Mszę Świętą.
  6. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano podczas Mszy Świętej o 7.00, oraz po południu od 17.00 do 18.00. Po Mszy Świętej porannej odmówimy litanię do Serca Pana Jezusa, a od 17.00 do 17.55 zapraszamy na adorację w ciszy. Przypominamy, że w pierwsze piątki miesiąca Kancelaria Parafialna jest nieczynna z racji na spowiedź.
  7. Dziękujemy osobom, które odpowiedziały na nasz apel o pomoc w pracach przy murze kościelnym. Na najbliższą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy ponownie do pomocy w dokończeniu rozpoczętych prac.