Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

7 niedziela zwykła - 24.02.2019

Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.

  1. Spotkanie modlitewne Kół Żywego Różańca odbędzie się dzisiaj po Mszy świętej o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.
  2. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  3. Przypominamy o wpłacie pozostałej części kwoty na wyjazd do Medjugorie. Wpłaty należy dokonać do dnia 15 marca br. na numer konta podany na umowie lub gotówką w dniu 3 marca po mszy świętej o godz. 7.30 i 9.00 w salce przy zakrystii.
  4. pierwszy piątek miesiąca (1 marca) zapraszamy na Msze Św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.00. Po Mszy św. odbędzie się wystawienie i Litania do Serca Pana Jezusa. Do Sakrament Pokuty będzie można przystąpić na Mszy św. o godz. 7:00 a także popołudniu od godz. 17.00.
  5. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.
  6. pierwszą sobotę miesiąca o godz.17:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”.

 

Zapowiedzi przedślubne

  1. Mateusz CZAJKA – kawaler z parafii tutejszej i Emilia MUĆKO – panna z św. Trójcy w Latowiczu – zapowiedź I

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Andrzeja ANTOSIEWICZA, 71 z Bestwin. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.