NIEDZIELA, 05.03.2023

1. Dziękujemy za dzisiejszą posługę kapłańską ks. Grzegorzowi, Salezjaninowi.
  2. Dzisiejsze ofiary na tacę w całości przeznaczymy na wycinkę zagrażających bezpieczeństwu drzew na cmentarzu parafialnym. Zwracamy się również z prośbą, aby zdjąć z pomników w pobliżu drzew wszystkie kwiaty i znicze, a w czasie prac nie zbliżać się do drzew.
  3. W bocznym ołtarzu Jezusa Miłosiernego wystawiona jest skrzynka na jałmużnę wielkopostną.
  4. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. O godz. 17.20 będą czytane imiona zmarłych w intencji których będzie sprawowana Najświętsza Ofiara o godz. 18.00.
  5. Kandydatom do Sakramentu Bierzmowania przypominamy, że kolejny egzamin będzie miał miejsce w sali przy zakrystii w sobotę, 18 marca. Chłopców zapraszamy na 9.30, a dziewczęta na 11.00.
  6. W niedzielę, 19 marca o godz. 12.30 będzie sprawowana Msza Święta wspólna za Józefów z okazji imienin. Intencje można zgłaszać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  7. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pasyjne: Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.30, a Drogi Krzyżowe w piątki dla dzieci o 16.30, a dla młodzieży i dorosłych bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej, czyli około 18.40.
  8. W dalszym ciągu zwracamy się z bardzo serdeczną prośbą, aby w rozliczeniu podatkowym przekazać 1,5% na nasz Parafialny Klub Sportowy „Life” Siennica. To nic nas nie kosztuje, a pozwoli zapewnić nam kolejny rok lepszego funkcjonowania wspólnoty młodych sportowców naszej Parafii. Numer KRS 0000441949.
  9. Zachęcamy do lektury Tygodnika Idziemy.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie – do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
    - Roman Andrzej ADAMIEC, wdowiec i Barbara z domu KWIATKOWSKA, wdowa, oboje z Parafii tutejszej (zapowiedź II-ga).
    Narzeczonych polecamy modlitwom. Jeżeli ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach dzielących tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscową kancelarię parafialną.
  11. W tym tygodniu pożegnaliśmy:
    śp. Romana Galbarczyka z Pogorzeli
    Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...