NIEDZIELA, 12.02.2023

1. Zgodnie z apelem Konferencji Episkopatu Polski i dekretem Ordynariusza Warszawsko – Praskiego Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego dzisiaj po Mszach Świętych przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na rzecz mieszkańców Syrii i Turcji, którzy ucierpieli w trzęsieniu ziemi.
  2. Do 21 lutego włącznie trwa karnawał. Wszystkim życzymy radosnego czasu i miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Dobrze wykorzystajmy te dni, bowiem od 22 lutego rozpoczniemy Wielki Post.
  3. W naszym województwie rozpoczął się czas ferii zimowych. Zwłaszcza dzieciom życzymy udanego odpoczynku. Zachęcamy dzieci i młodzież, aby wykorzystały ten wolny czas również na odwiedzenie Babć i Dziadków.
  4. Przypominamy, że mimo ferii na wszystkich wiernych pod karą grzechu ciężkiego spoczywa obowiązek fizycznego uczestnictwa we Mszy Świętej niedzielnej. W czasie ferii w naszej Parafii wszystkie Msze Święte są sprawowane tak jak w ciągu roku: w niedziele o 7.00, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00, a w dni powszednie o 7.00 i 18.00. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę Świętą na godz. 11.00 z kazaniem przeznaczonym dla nich (także w ferie).
  5. Kancelaria Parafialna w ferie czynna bez zmian, czyli od poniedziałku do piątku 8.00 - 9.00 oraz 17.00 - 17.45 oraz w soboty od 8.00 do 9.00.
  6. Organizatorzy i mieszkańcy Siodła serdecznie zapraszają na uroczystość odsłonięcia i poświęcenia pomnika upamiętniającego Żołnierzy Cichociemnych. Uroczystość odbędzie się dn. 18 lutego br. (sobota) o godz. 12.00 w miejscowości Siodło.
  7. Zachęcamy do lektury Tygodnika Idziemy.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Leszka Dębskiego ze Swobody.  Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…