NIEDZIELA, 22.01.2023

1. Drodzy Parafianie! Dobrowolne ofiary z tegorocznej kolędy przeznaczymy na osuszanie i konserwację fundamentów kościoła. Prosimy o dowóz księży, a dzieci o przygotowanie zeszytów do religii. W najbliższych dniach odwiedzimy:
  • 23 stycznia (poniedziałek) od godz. 9.00 Wólka Dłużewska.
  • 24 stycznia (wtorek) od godz. 9.00 Nowodwór, od godz. 16.00 Siennica, ul. Mińska (od kościoła do ronda ks. Łukasza Janczaka), Bankowa i Latowicka.
  • 25 stycznia (środa) od godz. 9.00 Gągolina, Julianów, od godz. 16.00 Siennica, ul. Nowa, Konopnickiej, Zacisze, Modrzewiowa, Sosnowa.
  • 26 stycznia (czwartek) od godz. 9.00 Borówek, Nowe Zalesie, Dąbrowa, od godz. 16.00 Siennica, ul. Szkolna, Polna, Krótka, Środkowa, Gnoińskich.
  • 28 stycznia (sobota) od godz. 9.00 Siennica, ul. Ogrodowa, Storczykowa, Cicha, Spokojna.
  1. Trwamy w radości obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka. W naszych modlitwach pamiętajmy o nich, aby żywym Pan Bóg błogosławił, a zmarłych przyjął do swojego Królestwa w niebie.
  2. Spotkanie modlitewne Kół Żywego Różańca w niedzielę, 29 stycznia po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  3. Kurs przedmałżeński w naszej Parafii rozpocznie się od niedzieli, 29 stycznia po Mszy Świętej o godz. 12.30.
  4. Z przykrością informujemy, że pewna osoba mieszkająca w pobliżu kościoła regularnie informuje policję o niezgodnym z przepisami parkowaniu samochodów na skrzyżowaniu ulic Akacjowej i Mińskiej. Apelujemy o zwrócenie uwagi na właściwe parkowanie pojazdów w celu uniknięcia mandatów (prawny zakaz parkowania 10 metrów od skrzyżowania i pasów dla pieszych). Jest nam bardzo przykro, że osoba ta nie potrafi porozmawiać na spokojnie z ludźmi, a posuwa się do pisania donosów na osoby przyjeżdżające na Msze Święte.
  5. W niedzielę, 29 stycznia podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 nastąpi wręczenie dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej książeczek – modlitewników.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Idziemy.
  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy:
    śp. Sabinę Antosiewicz z Siennicy
    śp. Zygmunta Bembnowicza z Siennicy
    śp. Wandę Choińską z Kiczek

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…