KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH

NIEDZIELA – 7 I 2024
ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

godz. 7.00 † Józefa w 15 r.śm., Mariannę, Henrykę, Piotra, Bolesława Kaczmarskich, Aleksandrę, Stanisława, Wacława Wilczków, Anielę Książek

godz. 9.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 7)

godz. 11.00 Z KAZANIEM DLA DZIECI † Dariusza, Jana Włodarczyków, cr. Włodarczyków, dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 12.30 SUMA – ZA PARAFIAN, chrzest: Gabriela Czekirda

• O Boże błog., opiekę MB Siennickiej dla Stasia w 3 r. urodzin i dla Justynki w 8 r. urodzin prosząc o potrzebne dary
  • Dziękcz. – błag. prosząc w int. osoby Bogu wiadomej o zdrowie, skuteczne leczenie, dobre wyniki oraz o opiekę MB Siennickiej dla całej rodziny
  • Dziękcz. – błag. w roczn. ślubu Marianny i Jerzego z prośbą o Boże błog., opiekę MB Siennickiej dla Jubilatów, dzieci, wnuków
    † Marię Mietlińską w 2 r.śm., Leokadię, Stanisława Jurkowskich, Kazimierza Winiarka, Andrzeja Jurkowskiego, Annę Kędzierską
    † Jadwigę, Krzysztofa Madziarów
    † Stanisława Dębowskiego w m-ąc po pogrzebie
    † Danutę Senktas (int. od sąsiadów i przyjaciół z ul. Mińskiej)
    † Helenę w 17 r.śm., Czesława Staniaszków, cr. Staniaszków, Budzyńskich
    † Annę Dziugieł (int. od Koła Różańcowego z Kątów)
    † Celinę Bielakowską

(16.30 – Jasełka z przedszkola „Chatka Puchatka”)

godz. 18.00 † Helenę, Aleksandra Pieńkowskich, Kazimierza Markowskiego, Stefanię Antosiewicz - Krupę

PONIEDZIAŁEK – 8 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 8) (1 ksiądz); † Melanię Antosiewicz w 5 r.śm. (2-gi ksiądz)

WTOREK – 9 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 9) (1 ksiądz); † Mariannę w 7 r.śm., Stanisława Urbaniaków, Roberta, Jana, Irenę Barankiewiczów, Henryka Szczęsnego, Stanisławę Dziedzic (2-gi ksiądz)

ŚRODA – 10 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 10) (1 ksiądz); Dziękcz. – błag. w 21 r. urodzin Patrycji z prośbą o Boże błog., opiekę MB Siennickiej dla Jubilatki i całej rodziny (2-gi ksiądz)

CZWARTEK – 11 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 11) (1 ksiądz); † Tomasza Szczepaniaka w 3 r.śm. (2-gi ksiądz)

PIĄTEK – 12 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 12); † Jana w 21 r.śm., Bronisławę, Wiesława, Magdalenę Duszczyków (2-gi ksiądz)

SOBOTA – 13 I

godz. 7.00 † Ryszarda Cieślaka (greg. 13)

godz. 18.00 † Annę w 1 r.śm., Władysława w 15 r.śm., ich rodziców

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.