XI SIENNICKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ

PODZIĘKOWANIA!

Za nami XI Siennicka Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę.

Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim pątnikom, którzy zdecydowali się wyruszyć z nami do Częstochowy na jedenasty z kolei pielgrzymkowy szlak. Dziękujemy za Waszą postawę sportową i duchową. Gratulujemy Wam wszystkim przejechania trasy pielgrzymki, pokonując swoje słabości. Dziękujemy Wam za wzajemną pomoc, dobre serce i wyrozumiałość dla bliźniego. W tym roku udział w pielgrzymce rowerowej wzięło łącznie 59 pielgrzymów (57 rowerzystów i 2 kierowców samochodów towarzyszących), pokonaliśmy prawie 300 km. Najstarszy pielgrzym liczył 75 lat, natomiast najmłodszy 20 lat. Podczas pielgrzymki serwis musiał naprawić tylko 2 koła rowerowe oraz przeprowadzić kilka innych drobnych zabiegów serwisowych związanych z defektami rowerów. Jedna osoba zaliczyła niegroźny upadek zakończony otarciem skóry i siniakiem.

Ogromne dzięki naszemu opiekunowi duchowemu ks. Dariuszowi Stonio za towarzyszenie nam na tej drodze, za głoszenie Słowa i opiekę duchową.

Podziękowania za trud włożony przez osoby odpowiedzialne za prowadzenie poszczególnych grup: tym wszystkim, którzy angażowali się w pomoc w zabezpieczeniu przejazdu na trasie, tym, którzy wspierali innych w różnych awariach, upadkach i zapewniali ekspresową pomoc techniczną oraz medyczną.

Wielkie podziękowania dla naszych kierowców za cierpliwe towarzyszenie ekipie pielgrzymkowej. Wielkie dzięki za tą obecność!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację XI Siennickiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasna Górę.

Podziękowania należą się wszystkim przyjaciołom pielgrzymki, duchowym pielgrzymom i sponsorom.

Dziękujemy za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, za wszelkie niedogodności i błędy z naszej strony przepraszamy.

Kolejny raz wieźliśmy do Pani Jasnogórskiej prośby, błagania, podziękowania naszych parafian, którzy z różnych względów sami nie mogli dotrzeć Częstochowy. Wszystkie intencje zostały przedstawione Panu Bogu we Mszy Św. odprawionej w Wielgomłyńskim Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, a następnie przewiezione i złożone w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze. Niektórzy parafianie złożyli ofiary do urny z intencjami co dało kwotę równo 100 złotych. Te pieniądze zostały również złożone do urny razem z intencjami.

Do zobaczenia na pielgrzymim szlaku!

Sierpień 2024