RÓŻE RÓŻAŃCOWE.

"Każde Zdrowaś Maryjo jest spowijaniem w chwałę Maryi. Są to jakby róże, a w każdej różyczce Jezus. (...) I chociaż myśli nasze, uczucia i słowa pozdrawiają Maryję, kierują się jednak ku Jej Synowi, radują się Jezusem i rozważają Jego życie." -bł. ks. kard. Stefan Wyszyński

W naszej parafii czynnie działają i modlą się wspólnoty Róż Rodzinnych skupiających w swych grupach dorosłych. Chcemy również powołać kolejne wspólnoty tym razem dla dzieci i młodzieży. Róże: młodzieżowa i dziecięca będą modlić się we własnych intencjach, np. za rodziców, o wzajemną miłość dla nich, o szczęśliwe zdanie egzaminów, o chęć do nauki, o dobrych przyjaciół, o Boże prowadzenie i dojrzałe decyzje na progu dorosłości, itp. Wszyscy, w których sercu zrodzi się pragnienie takiej modlitwy mogą w niej wziąć udział. Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy do zapisów: rozaniecsiennica@interia.pl, 510-256-261