Msza Święta Wotywna
ku czci Matki Bożej Siennickiej
sobota, 5 listopada o godz. 7.00 rano,
a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ołtarzu bocznym
Siennickiej Pani do godz. 9.00. W czasie Mszy Świętej możliwość spowiedzi.
Msza Święta Wotywna
ku czci Matki Bożej Siennickiej
sobota, 5 listopada o godz. 7.00 rano,
a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ołtarzu bocznym
Siennickiej Pani do godz. 9.00. W czasie Mszy Świętej możliwość spowiedzi.
30 PAŹDZIERNIKA 2022
Msze Święte:
1 listopada (wtorek) WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH:
- 7.30, 9.00, 11.00 (na cmentarzu), 18.00.
2 listopada (środa) ZADUSZKI:
- 7.30, 9.00, 18.00.
NIEDZIELA – 30 X – XXXI Niedziela Zwykła
godz. 730 † Zygmunta ojca w 36 r.śm., Zygmunta brata, Leokadię Wąsowskich, Mariana Stacherę, cr. Wąsowskich, Stacherów, Bolechowskich, Kwaśkiewiczów, Stanisława Kowalczyka
godz. 900 † Henryka w 6 r.śm., Kazimierę Tuwalskich
godz. 1100 Msza Święta z kazaniem dla dzieci † Tadeusza Krzyżanowskiego, cr. Krzyżanowskich, Bielakowskich, Wronków, Augustyniaków
godz. 1230 Suma - za Parafian,
godz. 1800 † Adama Biernata w 11 r.śm.
PONIEDZIAŁEK – 31 X
godz. 700 wolna
(godz. 1630 różaniec dla dzieci)
godz. 1800 rez. p. Stachowiak
WTOREK – 1 XI – Uroczystość Wszystkich Świętych (święto nakazane)
godz. 730 † Krzysztofa Kobzę
godz. 900 † Pawła, Helenę, Jana Pieńkowskich, Wandę, Stanisława Gałązków, Eugeniusza Słodownika, Barbarę, Andrzeja Zgudków, Janusza Sokołowskiego, Jadwigę, Włodzimierza Brzozowskich, Eugenię, Kazimierza Rutów, cr. Gałązków, Owczarczyków, Pieńkowskich
godz. 1100 Msza Święta na cmentarzu parafialnym - za zmarłych polecanych w wypominkach (po Mszy Świętej procesja żałobna na cmentarzu parafialnym i komunalnym oraz poświęcenie pomników)
(godz. 1715 - Różaniec za zmarłych)
godz. 1800 † Wiesławę, Mariana Bieńków w rocznicę śm., Bronisławę, Wacława Zgódków, cr. Bieńków
ŚRODA – 2 XI – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Zaduszki)
godz. 730 † cr. Petelczyców, Laudańskich, Onackich, Litkowskich, Urbanowiczów, Marka Radeckiego
godz. 900 † Grażynę w 3 r.śm., Józefę, Kazimierza Boguszów, Barbarę, Romana Stępińskich (po Mszy Świętej procesja żałobna na cmentarz przykościelny)
godz. 1800 † Zbigniewa Rutkowskiego, Ludwika, Mariannę Pasików, Wiesławę, Mariana Bieńków, Teresę, Hipolita Dudków
CZWARTEK – 3 XI
godz. 700 † Krystynę Duszczyk (w m-ąc po pogrzebie)
godz. 1800 † Stanisława Skwarczyńskiego i jego rodziców
PIĄTEK – 4 XI – Pierwszy Piątek Miesiąca
godz. 700 † Stanisława Sadowskiego (w m-ąc po pogrzebie)
godz. 1700 – 1755 adoracja i spowiedź
godz. 1800 † Anetę Mlącką – Mućko (int. od siostry Wioli)
SOBOTA – 5 XI – Pierwsza Sobota Miesiąca – DZIEŃ MATKI BOŻEJ SIENNICKIEJ
godz. 700 Msza Święta Wotywna ku czci MB Siennickiej w intencjach zbiorowych oraz możliwość spowiedzi wynagradzającej
godz. 730 – 900 adoracja Najświętszego Sakramentu w ołtarzu MB Siennickiej
godz. 1800 † Kazimierę, Mieczysława, Tadeusza Piekarskich
Przypominamy, że w soboty Msza Święta wieczorna sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.
23 PAŹDZIERNIKA 2022
NIEDZIELA – 23 X – XXX Niedziela Zwykła
godz. 730 † Czesława w 4 r.śm., Mariannę, Józefa, Stanisława Michalczyków, cr. Michalczyków, Kurdejów, Czapskich, Chomków
godz. 900 † Jadwigę, Wacława Packów, Renatę Książek, cr. Packów, Książków, Frelków
godz. 1100 Msza Święta z kazaniem dla dzieci † Tadeusza, Kazimierę Frelków, cr. Frelków, Wilków, ks. Kazimierza Sokołowskiego
godz. 1230 Suma - za Parafian, chrzty: Oliwia Tkacz, Antoni Kaczmarski
godz. 1800 1) † Piotra w 2 r.śm., Leontynę Świątków, Janinę, Henryka Basikowskich;
2) Dziękcz. – błag. w int. wspólnoty AA w Siennicy
PONIEDZIAŁEK – 24 X
godz. 700 O Boże błog. dla Marka i Ireny Ziębów, dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę w rodzinie
(godz. 1700 różaniec dla dzieci)
godz. 1800 † Janinę, Bolesława Baranowskich, Bronisławę, Stanisława Baranów, Janusza Michalskiego, cr. Baranów, Michalskich
WTOREK – 25 X
godz. 700 † Wojciecha Rutę (int. od chrześnicy Karoliny)
godz. 1800 † Tadeusza (z racji imienin), Zofię, Ryszarda Kurowskich, Jadwigę (z racji imienin), Zygmunta Osiców, cr. Osiców, Kurowskich, Borejków, Ornowskich
ŚRODA – 26 X
godz. 700 † Stanisława Prusa (w m-ąc po śmierci)
(godz. 1700 różaniec dla dzieci)
godz. 1800 Nowenna do MB Nieust. Pomocy
CZWARTEK – 27 X
godz. 700 † Wojciecha Rutę (w m-ąc po pogrzebie)
godz. 1100 Pogrzeb † Beata Cudnik
godz. 1800 rez. p. Maria Antosiewicz
PIĄTEK – 28 X – świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, święto
godz. 700 † Grzegorza Kota w 12 r.śm., Władysława, Stanisławę, Wiesławę, Zofię, Krystynę, Martę, Zdzisława
godz. 1800 † Tadeusza (z racji imienin), Janinę, Stanisława Kulków, Irenę, Bolesława Pałdynów, za rodziców chrzestnych, Marzenę Wilk
SOBOTA – 29 X
godz. 700 † Albinę Sabak w 1 r.śm.
godz. 1800 † Aleksandra w rocznicę śm., Leokadię Haberów, Jerzego Jałochę, ich rodziców
Przypominamy, że w soboty Msza Święta wieczorna sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.