Ogłoszenia duszpasterskie - 22.09.2024
XXV Niedziela Zwykła

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę jako tzw. „taca inwestycyjna”.
  2. Dziś, po każdej Mszy świętej zbiórka ofiar na pomoc pokrzywdzonym przez powódź.
  3. W najbliższą sobotę zapraszamy ministrantów na spotkanie formacyjne. Spotykamy się przed kościołem o godzinie 9:30
  4. Za tydzień w niedzielę na Mszy świętej o godzinie 11:00 zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce, które przygotowują się do I Komunii świętej. Wręczają Mamy.
  5. Również w niedzielę za tydzień po Mszach Świętych będą rozprowadzane kalendarze misyjne na przyszły rok, ofiary za kalendarz będą przeznaczone na dzieła misyjne Misjonarzy Oblatów.
  6. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Kół Różańcowych po Mszy Świętej o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy.
  7. Tradycyjnie ogłaszamy zbiórkę ziemniaków, owoców i warzyw na potrzeby kleryków naszego Seminarium Duchownego. Dary możemy przynosić na plebanię w godzinach pracy Kancelarii Parafialnej do soboty, 12 października.
  8. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy dzieci i młodzież z naszej parafii na spotkania oazowe. Pierwsze organizacyjne wraz z rodzicami odbędzie się 4 października w piątek. O 18: 00 Msza święta, po niej spotkanie w salce.
  9. W najbliższy czwartek o godzinie 7:00 jest wolna intencja mszalna. Podobnie 4 października, osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy nasz diecezjalny tygodnik Idziemy, odnajdziemy w nim wiele ciekawych artykułów i informacji ze świata, Polski i Kościoła. Polecamy szczególnie artykuł Moniki Odrobińskiej: Jeśli dziecko mówi, że…. Dotyczy to mody na tzw. zmianę płci. Nie lekceważmy tego tematu, mówiąc, że mnie on na pewno nie spotka.