OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

Ogłoszenia duszpasterskie - 15.09.2024
XXIV Niedziela Zwykła

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii: Odrestaurowano drzwi boczne, obecnie są w remoncie drzwi do wejścia bocznego, wymienione będą również dwa okna w wejściu bocznym kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W zakrystii można odebrać jeszcze książeczki do wklejania naklejek z niedzielnych Mszy Świętych.
  3. Przypominamy, że deklaracje zgłoszeniowe kandydatów do sakramentu bierzmowania, metryki chrztów i pozwolenia należy przynieść 20 września.
  4. Zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj o godz. 10:15.
  5. Dzisiaj o godzinie 15:00 we wsi Kulki zostanie odprawiona Koronka do Bożego Miłosierdzia a następnie poświęcenie Krzyża. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to dzieło miłości do Chrystusa i Kościoła. Jest to wyraz naszej wiary, której się nie wstydzimy. W tym miejscu dziękujemy wszystkim, którzy modlą się i dbają o wszystkie krzyże i kapliczki na terenie naszej parafii. Bóg zapłać.
  6. 20 września (piątek ) odbędzie się jubileusz 60-lecia Szkoły Podstawowej im. Edwarda Szymańskiego w Grzebowilku. Do udziału w uroczystościach zapraszają Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Uczniowie. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11:30 Mszą Świętą w kościele. Po Mszy świętej zapraszamy na liczne atrakcje na terenie szkoły. Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i prosimy Pana Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej Siennickiej Stolicy Mądrości o wszelkie łaski na dalsze lata pracy i wychowania młodego pokolenia.
  7. W najbliższą sobotę 21 września o godzinie 18:00 rozpoczniemy Mszą Świętą rok formacyjny dla grup dziecięcych i młodzieżowych naszej Parafii. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie integracyjne przy ognisku. Serdecznie zapraszamy.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy nasz diecezjalny tygodnik Idziemy, odnajdziemy w nim wiele ciekawych artykułów i informacji ze świata, Polski i Kościoła.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Kamil Możdżonek kawaler z par tutejszej i Weronika Padzik panna z par. św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim, zapowiedź II. Narzeczonych polecamy modlitwie. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące między narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić miejscową Kancelarię Parafialną.
  10. Od poniedziałku, 16 września przyjmujemy rezerwacje na Msze święte w roku 2025. Tylko w godzinach kancelaryjnych.
  11. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy:
    ŚP.  Leokadię Góral z Siennicy.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…