Ogłoszenia duszpasterskie - 08.09.2024
XXIII Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy dzisiaj do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa w godz. 9.00 – 13.00. Należy spożyć lekki posiłek i mieć przy sobie dokument tożsamości.
  2. W zakrystii można odebrać jeszcze książeczki do wklejania naklejek z niedzielnych Mszy Świętych.
  3. Dzisiaj z racji święta Matki Bożej Siewnej poświęcenie ziarna na nowy zasiew.
  4. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy uczniów klas VIII oraz starszych, którzy pragną rozpocząć cykl przygotowań do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Najbliższe Nauki Przedmałżeńskie w naszej Parafii rozpoczną się na przełomie stycznia i lutego po zakończeniu wizyty kolędowej. Z nauk mogą korzystać narzeczeni z naszej Parafii, a także wszyscy goście.
  6. W związku, że zwiększa się ilość kapłanów w naszej Parafii od września br. będzie dodatkowa Msza święta w soboty o godz. 8.00 rano. Kancelaria Parafialna będzie czynna bez zmian, z wyjątkiem sobót (od 8.30 do 9.00).
  7. Zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się 15 września o godz. 10:15.
  8. Legion Maryi informuje, że wyjazd pielgrzymów autokarem do Częstochowy odbędzie się 14 września (sobota) o godzinie 5:00. Spotykamy się na placu przed kościołem.
  9. W sobotę 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Dodatkowa Msza Święta jest o godz. 8:00
  10. W sobotę 21 września o godzinie 18:00 rozpoczniemy Mszą Świętą rok formacyjny dla grup dziecięcych i młodzieżowych naszej Parafii. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie integracyjne przy ognisku.
  11. W przyszłą niedzielę 15 września ofiary składane na tacę przeznaczone na inwestycje w parafii: Odrestaurowano drzwi boczne, obecnie są w remoncie drzwi do wejścia bocznego, wymienione będą również dwa okna w wejściu bocznym kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy nasz diecezjalny tygodnik Idziemy, odnajdziemy w nim wiele ciekawych artykułów i informacji ze świata, Polski i Kościoła. W aktualnym numerze odnajdziemy artykuł o naszym Siennickim Wensielu.
  13. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Kamil Możdżonek kawaler z par tutejszej i Weronika Padzik panna z par. św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim. Młodych polecamy modlitwie. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące między narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić miejscową Kancelarię Parafialną.
  1. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy:
    ŚP.  Krystynę Janinę Pruszek z Brwinowa.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…