NIEDZIELA,  07.07.2024
XIV Niedziela Zwykła

Informacja dla gości, którzy będą z nami spędzali wakacje:
Msze Święte niedzielne: 7.00, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00.
Msze Święte w dni powszednie: 7.00, 18.00.

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty o 18.00 jest sprawowana Msza święta już z formularza niedzielnego. W każdą niedzielę na wszystkich Mszach świętych jest możliwość Spowiedzi świętej.

1. Tradycyjnie w lipcu i sierpniu nie będzie wydawana nasza gazetka parafialna. W czasie wakacji ogłoszenia i intencje będą dostępne na stronie internetowej naszej Parafii oraz wywieszane na gablocie w wejściu bocznym.
  2. Przypominamy, że każdego dnia od porannej do wieczornej Mszy św. kruchta kościoła jest otwarta. Zachęcamy, aby idąc do pracy czy sklepu wstąpić na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.
  3. Parafia św. Stanisława BM w Siennicy informuje o postępowaniu zakupowym na remont kompleksu zakonnego (dach i odwodnienie). Szczegóły TUTAJ.
  4. Można już zgłaszać intencje na Mszę świętą na cmentarzu 5 sierpnia o 18.00 oraz na Sumę odpustową 6 sierpnia o 11.00. Intencje przyjmujemy w niedzielę w zakrystii, a w dni powszednie w Kancelarii Parafialnej.
  5. W najbliższy czwartek, 11 lipca będziemy obchodzili 80. rocznicę „Krwawej niedzieli”, czyli mordu Polaków dokonanego przez Ukraińców. Tego dnia zaatakowano 99 miejscowości, a w następnych dniach masakry ataki były kontynuowane. Za pomordowanych Polaków będziemy się modlili w najbliższą środę podczas Mszy świętej i Nowenny o 18.00.
  6. Zapowiedzi przedślubne:
    - Bartłomiej Bylak, kawaler z Parafii tutejszej i Patrycja Marut, panna z Parafii Stromiec (zapowiedź II-ga),
    - Paweł Kieliszczyk, kawaler z Parafii Kuflew i Agnieszka Anna Pazur, panna z Parafii tutejszej (zapowiedź I-sza).
    Młodych polecamy modlitwie. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące między narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić miejscową Kancelarię Parafialną.
  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy:
    ŚP. Jana – dziecko nienarodzone,
    ŚP. Zuzannę Kołodziejczyk z Mińska Mazowieckiego,
    ŚP. Marka Ciechanowskiego z Siennicy.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…