KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH.

NIEDZIELA – 06 X –  XXVII Niedziela Zwykła

godz. 700 †  Zygmunta Bembnowicza (greg 6) (po Mszy św. Godzinki)

godz. 900  + Stanisława Zagrabskiego w 13 r. śm., Karolinę, Jana Zagrabskich

godz. 1100 Z KAZANIEM DLA DZIECI  + Łukasza Strzelca, Mirosława, Kazimierza Strzelec, Andrzeja, Kazimierza Stefanowskich, c.r. Strzelców, Stefanowskich, Bątruków

godz. 1230 Za Parafian

Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Bożeny i Stanisława, o Boże błog., opiekę Matki Bożej Siennickiej dla Jubilatów, dzieci i wnuków.

Dziękczynno-błagalna, o Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Bożej Siennickiej dla Alicji Krawczyk w 1 r. urodzin, o błog. dla całej rodziny.

Dziękczynno-błagalna w 50 r. urodzin Maksymiliana, o zdrowie dla Jubilata i jego rodziny.

+ Stanisława w 5 r. śm, Barbarę, Pawła, Kazimierza, Władysławę, Andrzeja Duszczyków, c.r. Solarczyków.

+ Henrykę, Mariana, Jana Drabarz, Jadwigę i Pawła Gruchal.

+ Stanisława Brodę w 31 r. śm., Albina Bąka

+ Krzysztofa Zwierz w 3 r. śm. ( 37 lat w małżeństwie ) i Łukasza Zwierz w 18 r. śmierci ( 22 lata po ślubie )

+ Władysławę, Stanisława, Bernarda Czyżów, c.r. Czyżów, Teresę Czyżkowską

+Józefa Niewczasa w 5 r. śm, Zbigniewa, Marcjannę, Józefa Niewczasów, Jana i Irenę Barankiewiczów, Franciszkę i Kazimierza Wilk.

+Helenę, Piotra Pieńkowskich, Henryka, Janinę, Stanisława Laskowskich

+Bronisławę Żukowską w 64 r. śm., Piotra, Mariannę, Marię, Adsama c.r. Żukowskich, Kłosów, Biernatów, Duszczyków, dwcc.

+Ryszarda Kurowskiego (od siostry Reginy)

+ Helenę w 3 r. śmierci, Jana Żołądków.

godz. 1800  + Czesława Żołądka w 9 r. śm, Henryka, Kazimierę Tuwalskich

PONIEDZIAŁEK – 07 IX Matki Bożej Różańcowej

godz. 700 + Zygmunta Bembnowicza (7)

godz. 1800       1) W int. Kół Żywego Różańca naszej Parafii

2) Wypominkowa

WTOREK – 08 X

godz. 700  + Teresę, Hipolita i Kazimierę Dudek, Zbigniewa Rutkowskiego, c.r. Dudków, Kubickich, Patoków, Leszczyńskich, Rutkowskich, Pasików.

godz. 1800 + Zygmunta Bembnowicza (greg 8)

ŚRODA – 09 X bł. Wincentego Kadłubka

godz. 700  + + Zygmunta Bembnowicza (greg 9)

godz. 1800  Nowenna do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Agnieszki i Bogusława. O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Siennickiej dla Jubilatów, dzieci, wnuków i całej Rodziny.

Dziękczynna za dotychczasowe leczenie Izabeli i Pawła, z prośba o zdrowie, dalszą opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej Siennickiej dla nich i rodziny.

Dziękczynno-błagalna przez wstawiennictwo Matki Bożej Siennickiej o dalsze leczenie dla Alicji oraz DARY Ducha Świętego dla Jej Rodziców.

+ Leokadię Góral (pogrzebowa)

+ Stanisława Prusa, rodziców, braci, siostry.

CZWARTEK – 10 X

godz. 700  rezerw. Anna Adamkiewicz

godz. 1800 + Zygmunta Bembnowicza (greg 10)

PIĄTEK – 11 X

godz. 700  + Grażynę Sobich w 3 r. śm, Sabinę Michalak, Jana, Mariannę Wiącek, c.r. Zawadków i Wiącków.

godz. 1800  + Zygmunta Bembnowicza (greg11)

SOBOTA – 12 X

godz. 700  †Zygmunta Bembnowicza ( greg 12)

godz. 800  Dziękczynno-błagalna za wszystkich dobroczyńców obozu Wilczkowego w Pogorzeli.

16:30 ślub Maciej Osica i Kanikuła Klaudia

godz. 1800 + Romana Czmocha, Pawła Gaca, Janinę, Romana Dylińskich, Mariannę, Piotra Wójcików, Janinę, Stefana Łodygów, c.r. Czmochów, Wójcików

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.