KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH.

NIEDZIELA – 29 IX –  XXVI Niedziela Zwykła

godz. 700 Bernarda Kowalika (greg 29) (po Mszy św. Godzinki)

godz. 900  + Krystynę, Piotra, Zofię, Tadeusza, Marię i Stanisława Reszczyk, Stanisławę i Bronisława Kołodziejczyk.

godz. 1100 Z KAZANIEM DLA DZIECI  +Halinę w 5 r. śm. i Wiesława Soszyńskich, Kszysztofa Kaskę, Jadwigę Kopysiewicz.

godz. 1230 Za Parafian

Dziękczynno-błagalna w 50 r. Sakramentu małżeństwa Józefy i Józefa Makolądra. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej Siennickiej dla Jubilatów, dzieci, wnuków i całej Rodziny.

Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Macieja , o Boże błog., zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Siennickiej dla Jubilata i bliskich.

+ Bogdana Mazek w 5 r. śm, Zofię, Jana i Grzegorza Kot, c.r. Kotów, Mazków i Bartnickich.

+Zbigniewa Królaka w 3 r. śmierci, Jadwigę, Stanisława, Danutę Kaczmarek, Jana i Zofię Talar, c.r. Kaczmarków i Królaków.

+ Helenę Kaczorek w 13 r. śmierci i Stanisława Kaczorek.

+ Ludwikę, Franciszka i Wacława c.r. Tobotów.

+Mariannę w 5r. śmierci i Jana Pieńkowskich.

+ Mariannę w 18 r. śmierci, Stanisławę i Władysława Zgódków, Mariannę i Stanisława Szczęsnych.

+ Marię, Stanisławę, Wacława Brodów, c.r. Broda

+ Franciszka w 37 r. sm., Krystynę i Tadeusza Cieślak.

+Antoniego Borynia w 2 r. śm.

godz. 1800  + Janinę Chłopik w 9 r. śmierci, c.r. Rumaków, Chłopików i Świątków.

PONIEDZIAŁEK – 30 IX św. Hieronima

godz. 700 + Józefę i Czesława Salamon

godz. 1800 † Bernarda Kowalika (greg 30)

WTOREK – 01 X Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

godz. 700 + Zygmunta Bembnowicza (greg 1)

godz. 1800 + Michała Wilka z okazji imienin.

ŚRODA – 02 X Świętych Aniołów Stróżów.

godz. 700  + + Zygmunta Bembnowicza (greg 2)

godz. 1800  Nowenna do MB

O zdrowie dla Krzysztofa i skuteczne leczenie.

Dziękczynna za dotychczasowe leczenie Izabeli i Pawła, z prośba o zdrowie, dalszą opiekę i wstawiennictwo M. B. siennickiej dla nich i rodziny.

Dziękczynno-błagalna przez wstawiennictwo Matki Bożej Siennickiej o dalsze leczenie dla Alicji oraz DARY Ducha Świętego dla Jej Rodziców.

+ Krystynę Pruszek (pogrzebowa)

CZWARTEK – 03 X

godz. 700  Dziękczynno-błagalna o łaskę wiary i Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Siennickiej dla Daniela i Michała.

godz. 1800 + Zygmunta Bembnowicza (greg 3)

PIĄTEK – 04 X Św. Franciszka z Asyżu.

godz. 700  + Julię Kawka w 33 r. śmierci, c.r. Kawków, Kielaków i Duszczyków

godz. 1800  + Zygmunta Bembnowicza (greg 4)

SOBOTA – 05 X  Świętej Faustyny Kowalskiej

godz. 700  Rezer. P. Celina Piętka

godz. 800  Wotywna do Matki Bożej Siennickiej

Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej Siennickiej i zdrowie dla Anny.

Dziękczynno-błagalna z prośba o zdrowie, skuteczne leczenie, opiekę Matki Bożej Siennickiej, dary Ducha Świętego dla Anny i całej rodziny.

W intencji Panu Bogu wiadomej.

O łaskę zdrowia i skuteczne leczenie dla Krzysztofa.

Dziękczynno-błagalna za dotychczasowe leczenie Izabeli i Pawła, z prośba o zdrowie, opiekę Matki Bożej Siennickiej dla nich i rodziny.

Dziękczynno-błagalna prosząc Matkę Bożą siennicką o szczęśliwą operację, wiadomą Panu Bogu oraz zdrowie dla całej rodziny.

godz. 1800 + Zygmunta Bembnowicza (greg 5)

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.