KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH.

NIEDZIELA – 15 IX –  XXIV Niedziela Zwykła

godz. 700 † Bernarda Kowalika (greg 15) (po Mszy św. Godzinki)

godz. 900  + Stefana w 4 r. śm, Zofię, Franciszkę, Stefana SPODAR, Kazimierę, Franciszka, Juliannę, Stanisława CZYŻEWSKICH, C.R. SPODARÓW, CZYŻEWSKICH I WSZYSTKIE DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE

godz. 1100 Z KAZANIEM DLA DZIECI + Dariusza Paszkowskiego w 13. R. śm.

godz. 1230 Za Parafian, chrzty: Marcelina Jackiewicz, Maria Wróblewska, Liliana Broda

Dziękczynno-błagalna w 40 r. urodzin Arkadiusza z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Siennickiej, Dary Ducha Świętego dla Arkadiusza i Jego Rodziny.

+ Ks. Kazimierza Sokołowskiego

+ Zdzisława Andrzeja Gomułę, Władysława Wojciechewicza, , Teresę Gomułę-Wojciechewicz

+ Zygmunta Pisarka ( int. Od Teresy Niewiarowskiej)

+ Arkadiusza Babika

+ Jolantę Witowską w 1 miesiąc po śmierci 9 intencja od Ojca )

godz. 1800  + Janinę w 38 r. śmierci, Henryka w 37 r. śmierci Basikowskich, Alinę Walczuk, Marka Ptasiewicza, Leontynę, Piotra Świątków

PONIEDZIAŁEK – 16 IX

godz. 700rez. + Janinę, Franciszka Grzeszczuków, Hannę Zaręba, Zofię, Stanisława Paudynów, Annę, Stanisława Michalików i wdwcc.

.godz. 1800 † Bernarda Kowalika (greg 16)

WTOREK – 17 IX

godz. 700 Dziękczynno-błagalna w 24 r. ślubu Renaty i Pawła z prośbą o zdrowie, Boże błog, opiekę Matki Bożej Siennickiej dla Jubilatów, ich dzieci i całej Rodziny

godz. 1800 + Bernarda Kowalika (Greg 17)

ŚRODA – 18 IX Święto Świętego Stanisława Kostki Patrona Polski.

godz. 700  + Bernarda Kowalika (Greg 18)

godz. 700  + Henryka Piekarskiego w 19 r. śmierci

godz. 1800  Nowenna do MB

Dziękczynno-błagalna o dalsze leczenie Alicji i dary Ducha Świętego dla jej Rodziców

O zdrowie i skuteczne leczenie dla Krzysztofa

Dziękczynno-błagalna za dotychczasowe leczenie Izabeli i Pawła, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Siennickiej dla nich i ich rodziny.

+ Grażynę Kiełbasa (int. Od Mirosławy Król )

+ Roberta Barankiewicza z racji urodzin, Stanisława i Mariannę Urbaniak, Henryka Szczęsnego, Stanisławę Dziedzic

+ Stanisława Kobusa w 22 r. śm, c.r. Kobusów, Antosiewiczów, Mląckich

+ Antoniego Duszczyka w 24 r. śmierci, Mariannę, Marcina, Romana Duszczyków, Wacława Bylinkę, c.r. Bylinków, Duszczyków, Antosiewiczów, Władysławę i Jerzego Kusmierczyków, Zofię Gańko, Joannę Nowak.

CZWARTEK – 19 IX

godz. 700  rezerwacja p. Jacek Domański

godz. 1800  + Bernarda Kowalika (Greg 19)

PIĄTEK – 20 IX

godz. 700  + Bernarda Kowalika (Greg 20)

godz. 1800  rezerwacja P. Marta Ceregra

SOBOTA – 21 IX  św. Mateusza Ewangelisty

godz. 700  † Bernarda Kowalika (greg 21)

godz. 800  + Bożenę, Leszka, Teklę, Bonifacego Kapitanowiczów, Reginę Grudzińską, Sławomira Zycha

1600  Ślub Malwina Kot i Filip Kloc

godz. 1800  + Pawła Pieńkowskiego z okazji urodzin, Jana Pieńkowskiego w 23 r. śm, c.r. Gałązków, Owczarczyków, Pieńkowskich, Eugeniusza i Marka Słodownika.

godz. 18:00 W intencji dzieci i młodzieży naszej Parafii, wszystkich grup i wspólnot, opiekunów, oraz rodziców.

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.