KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH

NIEDZIELA – 1 IX
 XXII Niedziela Zwykła

godz. 700 † Bernarda Kowalika (greg 1) (po Mszy św. Godzinki)

godz. 900  Dziękczy-błagalna w 35 r. ślubu Anny i Leszka w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog i opiekę Matki Bożej Siennickiej dla małżonków i całej rodziny na kolejne lata.

godz. 1100 Z KAZANIEM DLA DZIECI + Jerzego Mazka w 28 r. śm. C.r Mazków

godz. 1230 Za Parafian, chrzty: Ignacy Krzewski, Wojciech Ambroziak
- w int. Poległych za Ojczyznę
- Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Anny i Przemysława z prosbą o Boże błog, opiekę Matki Bożej Siennickiej i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich dzieci: Patryka  i Dawida i całej Rodziny.
- o Błogosławieństwo Boze i opiekę Matki Bożej Siennickiej dla ks. Jerzego, Piotra i Tomasza oraz dla Janiny, Wojciecha, Magdy, Marii i Wiesława Słodowników
- Dziękując Panu Bogu za 50 lat zycia dla Tomasza z prosbą o Boże błog. Na dalsze lata życia dla niego i całej Rodziny,
-Dziek-błagal w 4 r. ślubu Arkadiusza i Katarzyny z prośbą o Błog. Boże, opiekę Matki Bożej Siennickiej, zdrowie dla Jubilatów i syna Ignacego.
+Bronisławę i Kazimierza Parolów, cr. Antosiewiczów i Parolów
+Barbarę Duszczyk (int. Od rodziny Wasilewskich)
+Stanisława Michalika (int. Od rodziny Górskich)
+Annę Rybińską (od Anny Bartnik z rodziną, Małgorzaty Zduńczyk, Daniela Słodownika)
+Jolantę Witowską (int. Od mieszkańców wsi Julianów)
+Bronisławę, Kazimierza Parol oboje w 10 r. śm.
+Ewę w 6 r. sm, Czesława Boguszów
+Jana, Ryszarda, Annę, Stanisława, Elzbietę, Józefę(k) Cieślaków, Krzysztofa Słodownika, Rodzinę Jaglińskich, Osiców, Padzików, Gryzów, Słodowników, Sławka, Wiesława, Romualdę, Mieczysława, c.r. Grzegorczyków.
+Stefana Brodę z racji imienin, Mariannę, Jana Brodów, c.r. Brodów, Franciszkę, Jana, Edwarda Jakubowskich, c.r. Jakubowskich.
+ Bronisławę Król z racji imienin

godz. 1800  + Tomasza Woźniaka, Wacława Serafina, Zofię Jaworską, zmarłych z tych rodzin.

PONIEDZIAŁEK – 02 IX

godz. 700 † Jerzego Wilka, jego Rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące

700 + Bernarda Kowalika (Greg 2)

13:00 Msza święta w szkole w Zglechowie.

godz. 1800 Wypominkowa

WTOREK – 03 IX – św. Grzegorza wielkiego, papieża i doktora Kościoła

godz. 700 † Stanisława Rembiasza ( od Rodziny Kucharczyków )

godz. 1800 + Bernarda Kowalika (Greg 3)

ŚRODA – 04 IX

godz. 700  + Bernarda Kowalika (Greg 4)

godz. 1800  Nowenna do MB

Dziękczynno-błagalna w 21 r. slubu Angeliki i Grzegorza, z prosba o Boże błog, opiekę Matki Bożej Siennickiej dla nich, ich dzieci Justynki i Zuzi oraz dla całej Rodziny.
O łaskę zdrowia za przyczyna Matki Bożej Siennickiej dla Krzysztofa
Dziekczynno-błagalna o dalsze leczenie Alicji i dary Ducha Świętego dla jej Rodziców
+ Grażynę Kiełbasa ( int. Od rodziny Wróblewskich)

CZWARTEK – 05 IX św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy

godz. 700  + Mateusza Ziębę i dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 1800  + Bernarda Kowalika (Greg 5)

PIĄTEK – 06 IX – Pierwszy Piątek Miesiąca

godz. 700  † Genowefę Salamon ( int. Od męża)

1700-1755 Adoracja i spowiedź

godz. 1800  + Bernarda Kowalika (Greg 6)

SOBOTA – 07 IX Pierwsza Sobota Miesiąca

godz. 700  +Jana Zawadzkiego (int. Od rodziny Smolińskich)

godz. 800 WOTYWNA DO MB SIENNICKIEJ

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Matki Bożej
dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośba o opiekę matki Bożej Siennickiej i zdrowie dla Anny,
o łaskę zdrowia dla Krzysztofa za przyczyną Matki Bożej Siennickiej
dziękczynna za dotychczasowe leczenie Izabeli i Pawła z prośbą o łaskę zdrowia i dalszą opiekę Matki Bożej Siennickiej dla nich i ich rodzin
dziękczynno-błagalna, z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Siennickiej i zdrowie dla rodziny Ziębów, Podobasów
Dziękczynna-błaga przez ręce Matki Bożej Siennickiej o dalsze leczenie Alicji i o dary Ducha Świętego dla rodziców
Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie duszy Patrycji.
Dzię-błagalna z prośbą o zdrowie i skuteczne leczenie, opiekę M. B Siennickiej, dary Ducha Świętego dla Anny i całej Rodziny.
+ Irenę, Mieczysława Bakułów, Krzysztofa Czyża, Henryka Oklesińskiego
+Krzysztofa Gasek, Grzegorza i Zdzisława Żandarskich, Stanisławę Rumak, Anastazję i Stanisława Chłopik, Janinę Przyjazną

845-1000 Adoracja

godz. 1600  Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Barbary i Stanisława o Boże błog, zdrowie i potrzebne łaski dla Jubilatów, dzieci i wnuków, oraz opiekę Matki Bożej siennickiej

godz. 1800 + Bernarda Kowalika (Greg 7)

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.