NIEDZIELA – 30 X – XXXI Niedziela Zwykła
godz. 730 † Zygmunta ojca w 36 r.śm., Zygmunta brata, Leokadię Wąsowskich, Mariana Stacherę, cr. Wąsowskich, Stacherów, Bolechowskich, Kwaśkiewiczów, Stanisława Kowalczyka
godz. 900 † Henryka w 6 r.śm., Kazimierę Tuwalskich
godz. 1100 Msza Święta z kazaniem dla dzieci † Tadeusza Krzyżanowskiego, cr. Krzyżanowskich, Bielakowskich, Wronków, Augustyniaków
godz. 1230 Suma - za Parafian,
- Dziękcz. – błag. w 40 r. ślubu Marii i Remigiusza z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę MB Siennickiej dla Jubilatów, ich dzieci i wnuków
- O Boże błog., opiekę MB Siennickiej dla Kół Różańcowych z prośbą o rozwój wspólnot
- Dziękcz. – błag. w 45 r. ślubu Barbary i Henryka dziękując za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB Siennickiej dla dzieci, wnuków i całej rodziny
- O pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Krzysztofa
- O zdrowie i opiekę MB Siennickiej dla Sary
† Tadeusza Zwierza, cr. Zwierzów, Anszów
† Helenę Budzyńską (int. od Iwony, Marka Boguszów)
† Zdzisława Grzegrzółkę w 2 r.śm., Jana Rybickiego, cr. Grzegrzółków, Królów, Rybackich
† Kazimierza Rumaka w 5 r.śm., cr. Rumaków
† Annę w 5 r.śm., Stanisława, Feliksę Duszczyków, Stanisławę, Jana, Ryszarda, Barbarę, Tadeusza Chrustów
† Pawła Kołodziejczyka w 5 r.śm,. Mariannę Wiącek w 5 m-cy po śm.
† Lucynę Adamiec (int. od matki męża i bratowej)
† Irenę, Jana Michalików, Danutę, Józefa Milczachów
† Bernarda w 3 r.śm., Janinę, Stanisławę, Stanisława, Stefanię, Jana Michalików, Józefa Milewskiego, dusze w czyśćcu cierpiące
godz. 1800 † Adama Biernata w 11 r.śm.
PONIEDZIAŁEK – 31 X
godz. 700 wolna
(godz. 1630 różaniec dla dzieci)
godz. 1800 rez. p. Stachowiak
WTOREK – 1 XI – Uroczystość Wszystkich Świętych (święto nakazane)
godz. 730 † Krzysztofa Kobzę
godz. 900 † Pawła, Helenę, Jana Pieńkowskich, Wandę, Stanisława Gałązków, Eugeniusza Słodownika, Barbarę, Andrzeja Zgudków, Janusza Sokołowskiego, Jadwigę, Włodzimierza Brzozowskich, Eugenię, Kazimierza Rutów, cr. Gałązków, Owczarczyków, Pieńkowskich
godz. 1100 Msza Święta na cmentarzu parafialnym - za zmarłych polecanych w wypominkach (po Mszy Świętej procesja żałobna na cmentarzu parafialnym i komunalnym oraz poświęcenie pomników)
(godz. 1715 - Różaniec za zmarłych)
godz. 1800 † Wiesławę, Mariana Bieńków w rocznicę śm., Bronisławę, Wacława Zgódków, cr. Bieńków
ŚRODA – 2 XI – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Zaduszki)
godz. 730 † cr. Petelczyców, Laudańskich, Onackich, Litkowskich, Urbanowiczów, Marka Radeckiego
godz. 900 † Grażynę w 3 r.śm., Józefę, Kazimierza Boguszów, Barbarę, Romana Stępińskich (po Mszy Świętej procesja żałobna na cmentarz przykościelny)
godz. 1800 † Zbigniewa Rutkowskiego, Ludwika, Mariannę Pasików, Wiesławę, Mariana Bieńków, Teresę, Hipolita Dudków
CZWARTEK – 3 XI
godz. 700 † Krystynę Duszczyk (w m-ąc po pogrzebie)
godz. 1800 † Stanisława Skwarczyńskiego i jego rodziców
PIĄTEK – 4 XI – Pierwszy Piątek Miesiąca
godz. 700 † Stanisława Sadowskiego (w m-ąc po pogrzebie)
godz. 1700 – 1755 adoracja i spowiedź
godz. 1800 † Anetę Mlącką – Mućko (int. od siostry Wioli)
SOBOTA – 5 XI – Pierwsza Sobota Miesiąca – DZIEŃ MATKI BOŻEJ SIENNICKIEJ
godz. 700 Msza Święta Wotywna ku czci MB Siennickiej w intencjach zbiorowych oraz możliwość spowiedzi wynagradzającej
- Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
- O łaskę zdrowia i skuteczne leczenie dla Izabeli i Pawła i opiekę MB Siennickiej w trudnym czasie dla nich i dla całej rodziny
† Lucynę Adamiec (int. od rodz. Pawlaków)
godz. 730 – 900 adoracja Najświętszego Sakramentu w ołtarzu MB Siennickiej
godz. 1800 † Kazimierę, Mieczysława, Tadeusza Piekarskich
Przypominamy, że w soboty Msza Święta wieczorna sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.