KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH.

NIEDZIELA – 13 X –  XXVIII Niedziela Zwykła

godz. 700  +Zdzisława w 15 r. śm., Marię, Władysława, Edwarda Rutkowskich, Eulalię i Tadeusza Parol, Teodora Grudzińskiego, c.r. Rutkowskich i Grudzińskich. (po Mszy św. Godzinki)

godz. 900  †  Zygmunta Bembnowicza (greg 13). Po Mszy chrzest Antoni Dróżdż

godz. 1100 Z KAZANIEM DLA DZIECI  Dziękczynno-błagalna w 43 r. ślubu Bogumiły i Krzysztofa, o zdrowie, opiekę Matki Bożej Siennickiej dla jubilatów, dzieci i wnuków.

godz. 1230 Za Parafian chrzest Julian Kośmicki

Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Haliny i Edwarda. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Siennickiej, zdrowie, potrzebne łaski dla jubilatów, dzieci, wnuków i całej rodziny.

+ Grażynę Kiełbasa ( od rodziny Chlebickich i Suskich)

+Henryka Siwka w 2 r. śmierci, Grzegorza Siwka

+Cecylię Szczęsną w 48 r. śm., Zygmunta Szczęsnego, Elżbietę Dyżakowską, c.r. Staniaszków, Szczęsnych i dwcc.

+ Jolantę Witowską (int. od dzieci  i męża)

+ Ewę Jałocha w 19 r. śm. Janusza Bogusza

+Ryszarda Kurowskiego ( od siostry Reginy )

+ Mariana w 18 r. śm., Anielę Frelków, c..r Frelków, Trzmielów, Zgódków, , Zawolskich

+ Franciszka Michalczyka w 30 r. śmierci, Józefa Rosiaka

+ Irenę Antosiewicz w 18 r. śmierci, Stanisława Antosiewicza w 22 r. śmierci

+ Edwarda Czyżkowskiego (imieninowa)

+ Stanisławę Broda w 6 miesięcy od śmierci i Zdzisława Broda w 5 r. śmierci.

godz. 1800  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Siennickiej dla osób ze wspólnoty AA w rocznicę powstania.

PONIEDZIAŁEK – 14 X

godz. 700 + Jana, Helenę i Kazimierza Jurkowskich.

godz. 1800  + Zygmunta Bembnowicza (14)

WTOREK – 15 X św. Teresy od Jezusa.

godz. 700  + Zygmunta Bembnowicza (15)

godz. 1800 + Janinę, Franciszka Sadowskich, Jana, Helenę Majszyków, Michała, Stanisławę, Czesława Wilków, Zofoię, Stanisława Antosiewiczów, Józefę, Jana, Zofię, Jana Witków

ŚRODA – 16 X św. Jadwigi Śląskiej.

godz. 700   + Zygmunta Bembnowicza (greg 16)

godz. 1800  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

o łaskę zdrowia i skuteczne leczenie dla Krzysztofa.

Dziękczynno-błagalna w 42 r. urodzin Angeliki z prośbą o Boże błog, opiekę Matki Bożej Siennickiej dla niej i całej rodziny.

Dziękczynno-błagalna w 44 rocznicę ślubu Felicji i Andrzeja z prośbą o Boże błog, opiekę Matki Bożej Siennickiej dla jubilatów i całej rodziny.

Dziękczynna za dotychczasowe leczenie Izabeli i Pawła, z prośba o zdrowie, dalszą opiekę i wstawiennictwo M. B. siennickiej dla nich i rodziny.

Dziękczynno-błagalna przez wstawiennictwo Matki Bożej Siennickiej o dalsze leczenie dla Alicji oraz DARY Ducha Świętego dla Jej Rodziców.

+ Zdzisława Andrzeja Gomułę, Władysława Wojciechowicza, Teresę Gomułę-Wojciechowicz

+ Leokadię Góral ( int. od absolwentów rocznika 1995 )

+Bernarda Wójcika w 8 r. śmierci

CZWARTEK – 17 X św. Ignacego Antiocheńskiego

godz. 700  + Pawła, Helenę, Aleksandra Pieńkowskich, Władysława Osicę, Janinę, Władysława Oklesińskich

godz. 1800 + Zygmunta Bembnowicza (greg 17)

PIĄTEK – 18 X . Św. Łukasza Ewangelisty

godz. 700  Rezerw. P. Jacek Domański

godz. 1800  + Zygmunta Bembnowicza (greg18)

SOBOTA – 19 X bł. Jerzego Popiełuszki

godz. 700  †Zygmunta Bembnowicza ( greg 19)

godz. 800  + Leokadię i Józefa Gąska, Jadwigę i Krystynę Bakuła, c.r. Gąsków i Bakułów.

godz. 1800  Dziękczynno-błagalna w 50 r. sakramentu małżeństwa Karoliny i Stanisława, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Siennickiej dla jubilatów i ich dzieci i wnuków oraz o opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Dawida z okazji urodzin.

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej w niedzielę.