KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH.

NIEDZIELA – 22 IX –  XXV Niedziela Zwykła

godz. 700 † Bernarda Kowalika (greg 22) (po Mszy św. Godzinki)

godz. 900  + Alinę Mazek w 14 r. śm, c.r. Mazków

godz. 1100 Z KAZANIEM DLA DZIECI + Bolesława w 10 r. sm i Genowefę w 7 r. śm DRÓŻDŻ, c.r. Drożdżów i Balasów

godz. 1230 Za Parafian, chrzty: Rozalia Jenda, Zofia Lewandowska

Dziękczynno-błagalna w 6 r. ślubu Pauliny i Michała z prośba o Boże błog., opiekę Matki Bożej Siennickiej, zdrowie dla małżonków, ich dzieci Filipa i Huberta i całej Rodziny.

Dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu Agaty i Dariusza za otrzymane łaski, z prośba o zdrowie, Boże błogosławieństwo, , opiekę Matki Bożej Siennickiej dla Jubilatów, ich dzieci i całej rodziny.

+Grażynę Kiełbasa w miesiąc po pogrzebie

+ Janinę Szczepańską w 34 r. ś, Wiesława Szczepańskiego w 21 r. śm, c.r. Szczepańskich i Krasuskich

+ Wojciecha Mariana Ruta w 2 r. śmierci, Zuzannę Kołodziejczyk w 3 miesiące po śmierci

+ Jadwigę Ruta w 11 r. śm

godz. 1800  + Kazimierza w 26 r. sm i Genowefę Majszyk, Annę i Kazimierza Grubów, c.r. Grubów i Płochockich

PONIEDZIAŁEK – 23 IX św. Ojca Pio

godz. 700 +Janinę, Stanisława, Mieczysława , Zbigniewa i Stefanię Brzezek, c.r. Duszczyków i Brzezków.

godz. 1800 † Bernarda Kowalika (greg 23)

WTOREK – 24 IX

godz. 700 + Janinę, Stanisława, Stefanię, Władysława Główków, Mariannę, Jana Zagrabskich

godz. 1800 + Bernarda Kowalika (Greg 24)

ŚRODA – 25 IX

godz. 700  + Bernarda Kowalika (Greg 25)

godz. 1800  Nowenna do MB

Dziękczynno-błagalna w 6 r. urodzin Helenki, z prośbą o Boże błog, opiekę Matki Bożej Siennickiej dla niej i dla całej rodziny.

Dziękczynno-błagalna przez wstawiennictwo Matki Bożej Siennickiej o dalsze leczenie Alicji oraz o dary Ducha Świętego dla jej rodziców.

O Boże błog., zdrowie, potrzebne łaski dla Sióstr i ich rodzin z Koła Żywego Różańca Matki Bożej Bolesnej, a dla zmarłych o życie wieczne.

O zdrowie dla Krzysztofa i skuteczne leczenie.

Dziękczynno-błagalna za dotychczasowe leczenie Izabeli i Pawła z prośbą o zdrowie, opiekę, wstawiennictwo Matki Bożej Siennickiej dla nich i rodziny.

+ Stanisława Prusa w 2 r. śm, c.r. Prusów, Sobieszków.

+ Grażynę Kiełbasa ( int. od Ani z rodziną)

+ Jana Frelek w 21 r. śm, Mariannę Jęda w 2 r. śm, Stefana Jęda w 19 r. śm, Władysława Jeda, c.r. Jedów, Frelków i Ziubińskich

+ Władysława Kurowskiego w 13 r. śm, Halinę Kurowską, Tomasza Mućko w 6 r. śm, Helenę i Stanisława Mućko, c.r. Kurowskich i Mućków.

CZWARTEK – 26 IX

godz. 700  wolna intencja

godz. 1800  + Bernarda Kowalika (Greg 26)

PIĄTEK – 27 IX

godz. 700  + Wacławę Zgódka

godz. 1800  + Bernarda Kowalika (Greg 27)

SOBOTA – 28 IX

godz. 700  † Bernarda Kowalika (greg 28)

godz. 800  + Ryszarda Łokietka w 7 miesięcy od śmierci

1500 ślub Aleksandra Orłowska i Łukasz Wągrocki

1600 Ślub Agnieszka Pazur i Paweł Kieliszczyk

1700 Ślub Aleksandra Łukasiak i Bartłomiej Sabak

godz. 1800  Dziękczynno-błagalna w 50 r. sakramentu małżeństwa Jolanty i Romana.

godz. 1800 + Tadeusza Brodzika w 5 r. sm, c.r. Antolaków i Brodzików.

Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.