KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH

NIEDZIELA – 11 VIII 2024
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz. 7.00 † Franciszka w 5 r.śm., Zofię Brewczyńskich, dziadków Brewczyńskich, Ćwieków (1 ksiądz). W int. XI Siennickiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę (2 ksiądz). (po Mszy św. Godzinki).

godz. 9.00 † Mirosława w 1 r.śm., Łukasza, Kazimierza, Bronisławę, Piotra Strzelców, Mariannę, Edwarda Bątruków, cr. Strzelców, Bątruków, Rutkowskich, dusze w czyśćcu cierpiące.

godz. 11.00 † Romana Kurdeja, Ewę, Tadeusza, Aleksandra Chomków, cr. Kurdejów, Chomków, Ładno, Michalczyków.

godz. 12.30 SUMA – ZA PARAFIAN.
- Dziękcz. – błag. w 20 r. ślubu Marleny i Jacka z prośbą o Boże błog., opiekę MB Siennickiej, potrzebne łaski dla Jubilatów, syna Stanisława i dla całej Rodziny,
† Barbarę, Stanisława Duszczyków,
† Anielę Kurowską (int. od Barbary Piotrowskiej z Ładzynia),
† Sławomira Jarka w m-ąc po pogrzebie,
† Jacka Czyża w m-ąc po pogrzebie,
† Dariusza Gnycha w m-ąc po pogrzebie,
† Elżbietę Ładno w m-ąc po pogrzebie,
† Stanisława Michalika (int. od kolegów i koleżanek z Poczty Polskiej),
† Jana w 27 r.śm., Stefanię Krasuskich, Aleksandrę, Bronisława Górnickich, cr. Krasuskich, Kieliszczyków,
† Władysławę Zawadkę w 11 r.śm., cr. Zawadków, Kuszpitów.

godz. 18.00 † Antoniego, Mariannę Żołądków, braci Jana, Władysława Żołądków.

PONIEDZIAŁEK – 12 VIII

godz. 7.00 Dziękcz. – błag. w 18 r. ślubu Agnieszki i Jacka z prośbą o Boże błog., opiekę MB Siennickiej, zdrowie dla Jubilatów, ich dzieci Zuzi i Julki oraz całej Rodziny.

godz. 18.00 Dziękcz. – błag. w 1 r. ślubu Weroniki i Sebastiana z prośbą o Boże błog., opiekę MB Siennickiej, zdrowie dla Jubilatów, ich dzieci oraz całej Rodziny.

WTOREK – 13 VIII

godz. 7.00 † Krystynę w 2 r.śm., Stanisławę, Bogusława, Mariannę, Jana Smugów.

godz. 18.00 Dziękcz. z prośbą o dalsze błog. Boże, opiekę MB Siennickiej, dary Ducha świętego dla Marianny i Wojciecha w 54 r. ślubu oraz dla ich dzieci, wnuków, całej Rodziny.

ŚRODA – 14 VIII – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

godz. 7.00 † Ewę Stacherę (int. od Eli i Henryka z Pabianic)

godz. 18.00 NOWENNA DO MB NIEUST. POMOCY
- O łaskę zdrowia i skuteczne leczenie przez ręce MB Siennickiej dla Krzysztofa,
- Dziękcz. – błag. o dalsze leczenie Alicji, o dary Ducha Św. i opiekę MB Siennickiej dla jej rodziców,
- Dziękcz. - błag. za dotychczasowe leczenie Izabeli i Pawła z prośbą o zdrowie, opiekę i wstawiennictwo MB Siennickiej dla nich i rodziny,
† Stanisława Prusa, cr. Prusów, Sobieszuków,
† Romualdę Chmielewską (int. od syna Romana),
† Dariusza Gnycha (int. od rodz. Zyśków),
† Mariannę (z ok. imienin), Stanisława Urbaniaków, Roberta Barankiewicza, Henryka Szczęsnego, Stanisławę Dziedzic,
† Annę, Wiesława Matosków, Halinę, Tadeusza, Zbigniewa Duszczyków, cr. Matosków, Gajowniczków, Bojanków, Kotów.

CZWARTEK – 15 VIII – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zwycięskiej, głównej Patronki Diecezji Warszawsko - Praskiej (święto nakazane)

godz. 7.00 † Wandę w 31 r.śm., Stanisława w 25 r.śm. Gałązków, Pawła Pieńkowskiego, cr. Owczarczyków.

godz. 9.00 † Michała Wilka

godz. 11.00 † Mirosława w 1 r.śm., Łukasza, Kazimierza Strzelców, Kazimierza, Andrzeja Stefanowskich, cr. Strzelców, Stefanowskich, Bątruków.

godz. 12.30 SUMA – ZA PARAFIAN, chrzest: Helena Kowalczyk – Broda.
† Barbarę Duszczyk (int. od matki chrzestnej z Rodziną),
† Jerzego Wojteckiego w 6 r.śm., Renatę Książek w 19 r.śm., cr. Mataków, Wojteckich, Głasków, Żurawskich, Poszytków,
† Marię Mietlińską (z ok. imienin),
† Jacka Czyża (int. od sąsiadów z ul. Gnoińskich),
† Stanisława Michalika w m-ąc po pogrzebie,
† Elżbietę, Władysława Ładno (int. od Haliny Ożarek z Rodziną),
† Anielę, Mariana Frelków, cr. Frelków, Trzmielów, Zgódków, Zawolskich,
† Stefanię, Henryka, Wiesława Dziewulskich,
† Jana, Stanisława Zygmunta, Józefę, Stefanię Podruckich,
† Czesława w 3 r.śm., Stanisławę Wilków,
† Zygmunta Pisarka (int. od Anny Chabory),
† Stanisława w 46 r.śm., Mariannę, Marka Filipców, Helenę, Jana Drożdżów,
† Krzysztofa Rumaka w r.śm., cr. Rumaków, Kołodziejczyków, Górków, Piętków, Wacława Żelazo, Mariannę, Henryka Chojeckich,
† Jadwigę Kulkę w 7 r.śm.,
† Leokadię Ciechańską w 2 r.śm.,
† Jadwigę Samulik w 2 r.śm., dziadków Jadwigę, Wacława Samulików, Annę, Stanisława Zawiska, Zdzisława Chlebickiego,
† Annę Rybińską (int. od rodz. Gałązków).

godz. 18.00 rez. p. H. Kulka.

PIĄTEK – 16 VIII – wspomnienie św. Stefana Węgierskiego

godz. 7.00 † Mariannę, Stanisława Wiechetków, Teodorę Grudzień, Annę, Genowefę, Mariana, Jana Augustyniaków.

godz. 17.00 ŚLUB: Maria Piasecka i Kamil Jaworski.

godz. 18.00 † Jerzego, Kazimierę, Adama, Mariannę, Jana, Dariusza Paszkowskich, Stanisławę, Wacława Borejków, Mariana Jarzębskiego, cr. Paszkowskich, Borejków.

SOBOTA– 17 VIII – wspomnienie św. Jacka, kapłana

godz. 7.00 † Zdzisława - Andrzeja Gomułę, Władysława Wojciechewicza, Teresę Gomułę – Wojciechewicz.

godz. 18.00 † Edmunda w 23 r.śm., Annę Rybińskich.
Przypominamy, że w naszej Parafii w soboty Msza Święta o 18.00 sprawowana jest z formularza niedzielnego dla osób, które z bardzo ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w niedzielę.