NIEDZIELA, 15.01.2023

1. Drodzy Parafianie! Dobrowolne ofiary z tegorocznej kolędy przeznaczymy na osuszanie i konserwację fundamentów kościoła. Prosimy o dowóz księży, a dzieci o przygotowanie zeszytów do religii. W najbliższych dniach odwiedzimy:
  • 16 stycznia (poniedziałek) od godz. 9.00 Boża Wola i Swoboda, od godz. 16.00 Siennica, ul. Czarnockiego
  • 17 stycznia (wtorek) od godz. 9.00 Krzywica i Strugi Krzywickie, od godz. 16.00 Siennica, ul. Kołbielska
  • 18 stycznia (środa) od godz. 9.00 Zalesie, od godz. 16.00 Siennica, ul. Tartaczna i Spokojna
  • 19 stycznia (czwartek) od godz. 9.00 Kąty i Żakówek
  • 20 stycznia (piątek) od godz. 9.00 Wojciechówka, od godz. 16.00 Siennica, ul. Południowa i Widokowa
  • 21 stycznia (sobota) od godz. 9.00 Siennica, ul. Leśna, Wspólna i Mińska (od kościoła w stronę sklepu Dino)
  • 23 stycznia (poniedziałek) od godz. 9.00 Wólka Dłużewska

W następną niedzielę podamy grafik kolejnych dni kolędowych. W związku z pogrzebami i innymi sytuacjami losowymi zdarza się, że kolęda się opóźnia lub wydłuża. Prosimy o wyrozumiałość.

1. Do końca stycznia od poniedziałku do piątku nie będzie sprawowana Msza Święta wieczorna z racji na kolędę. W soboty będziemy sprawowali Mszę Świętą o 18.00 z formularza niedzielnego. Do końca stycznia kancelaria parafialna jest czynna wyłącznie od poniedziałku do soboty od 8.00 do 8.45.
  2. Przypominamy, że nastąpiła zmiana porannej Mszy Świętej w niedziele i święta na 7.00 (a nie jak wcześniej o 7.30). Godzinki będziemy śpiewali w niedziele po pierwszej Mszy Świętej.
  3. Zachęcamy do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa dzisiaj w godz. 9.00 – 13.00. Należy spożyć lekki posiłek i mieć ze sobą dokument tożsamości.
  4. Kurs przedmałżeński w naszej Parafii rozpocznie się od niedzieli, 29 stycznia. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  5. W najbliższy czwartek, 19 stycznia o godz. 16.00 przyjedzie pani krawcowa i dokona pomiaru dzieci w celu uszycia alb komunijnych. Spotkanie z krawcową odbędzie się w świetlicy Szkoły Podstawowej przy ul. Latowickiej.
  6. W niedzielę, 29 stycznia podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 nastąpi wręczenie dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej książeczek – modlitewników. Dokona tego Tata lub inny członek rodziny.
  7. Zachęcamy do lektury Tygodnika Idziemy.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy:
    śp. Andrzeja Krasuskiego z Żakowa
    śp. Annę Nowakowską z Nowego Zalesia
    śp. Janinę Reszczyk z Mińska Maz.
    śp. Jerzego Kulkę ze Zglechowa
    Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…