Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie parkować samochodów w bramie wjazdowej kościoła i na placyku przed dzwonnicą.
    Przypominamy również kierowcom parkującym na poboczach o obowiązku pozostawienia 1,5m chodnika dla pieszych.

XXXIII Niedziela Zwykła – 19 listopada 2017 roku

»W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne diecezji warszawsko - praskiej.
»Przeżywamy też dzisiaj światowy dzień ubogich.
»Msza św. w intencji Kół Różańcowych odbędzie się dzisiaj o godz. 1230. Zapraszamy Koło Dziecięce, Męskie, Róże Rodzinne i Koła Stanowe.
    Po Mszy św. Spotkanie rocznicowe i wspólna modlitwa. Prosimy o przyniesienie Kapliczek Matki Bożej Szensztackiej.
»Ksiądz Biskup Marek Solarczyk obchodzi dzisiaj 6 rocznicę święceń biskupich.
    Pamiętajmy o modlitwie w intencji ks. Biskupa, wypraszajmy dla niego wszelkie potrzebne łaski.
»Przyjmujemy jeszcze na wypominki roczne (kartki są wyłożone w kancelarii i w zakrystii).
»W niedzielę 26 listopada 2017 ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na prace konserwatorskie organizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Siennickiej na zabytkowych nagrobkach na cmentarzu parafialnym w Siennicy.
»Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata odbędzie się za tydzień (26 listopada). Ta Uroczystość kończy rok kościelny.
    Za 2 tygodnie rozpoczniemy okres Adwentu.
»Bardzo prosimy aby intencje na zamówione Msze Święte podawać 2 tygodnie wcześniej w mianowniku.

» Zachęcamy do czytania prasy katolickej;
    do nabycia są tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
Święty Michale Archaniele! wspomagaj nas w walce, a przeciw nie­godziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromiċ raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastę­pów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąċ do piekła. Amen.

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen