Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie parkować samochodów w bramie wjazdowej kościoła i na placyku przed dzwonnicą.
    Przypominamy również kierowcom parkującym na poboczach o obowiązku pozostawienia 1,5m chodnika dla pieszych.

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
– 23 kwietnia 2017 roku

»Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego.
    O godz. 1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Taca przeznaczona jest na dzieła charytatywne "Caritas" w naszej Diecezji.
    W kościele rozpoczynamy tydzień miłosierdzia.
»Jutro Uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Msze Św. o godz. 700 i 1800.
»We wtorek Święto Św. Marka Ewangelisty, dzień imienin Ks. Biskupa Marka Solarczyka oraz naszego Ks. Proboszcza.
    Jest to także dzień modlitw o urodzaje oraz błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie.
»W środę o godz. 1800 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
»Po wielkopostnej przerwie - od dzisiejszej niedzieli śpiewamy "godzinki" tradycyjnie o godz. 700 w każdą niedzielę.
»W niedzielę 30 kwietnia po Mszy Św. o godz.900 odbędzie się spotkanie modlitewne wspólnoty Kół Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy.
»Dnia 13 maja 2017 r. (sobota) wyjazd do Radzymina na uroczystości rocznicowe 100-lecia Objawień Fatimskich.
    Wyjazd z naszej parafii ok. godz.730. Zapisy w Kołach Różańcowych lub telefonicznie 695 750 085.
»
W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej:

• Jadwiga Wanda Deretkiewicz, l. 67 z Nowego Zglechowa
Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu.
»Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Karol Pielasa, kaw. z Wólki Dłużewskiej parafii tut. i Karolina Zemło, panna z parafii Św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim zap. I.
Jakub Kurkowski, kaw. z parafii tut. i Wioletta Jaglińska, panna z parafii Św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim zap. I.
»Bardzo prosimy aby intencje na zamówione Msze Święte podawać 2 tygodnie wcześniej w mianowniku.

» Zachęcamy do czytania prasy katolickej;
    do nabycia są tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
Święty Michale Archaniele! wspomagaj nas w walce, a przeciw nie­godziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromiċ raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastę­pów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąċ do piekła. Amen.

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen