Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie parkować samochodów w bramie wjazdowej kościoła i na placyku przed dzwonnicą.
    Przypominamy również kierowcom parkującym na poboczach o obowiązku pozostawienia 1,5m chodnika dla pieszych.

II Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2017 roku

»Dzisiaj przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
    Zachęcamy do modlitwy w intencjach ludzi, którzy z różnych powodów opuścili swój rodzinny kraj i szukają lepszego życia na obcej ziemi.
»W środę Kościół w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu. Dziękujemy Panu Bogu za wspólną wiarę objawioną na kartach Starego Testamentu.
»Od czwartku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
    Spotkanie dla pielgrzymów wyjeżdżających do Ziemi Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę, 14 stycznia o godz. 1700.
»W minioną niedzielę w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siennicy odbyła się druga edycja konkursu kolęd pod nazwą "MIĘDZYPOKOLENIOWE KOLĘDOWANIE", które ma na celu podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, umożliwienie dzieciom, młodzieży oraz dorosłym prezentowanie swoich zdolności muzycznych na scenie.
    W konkursie udział wzięło łącznie 35 osób w poszczególnych kategoriach. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności, wprowadzili świąteczny nastrój a swoją pomysłowością i oryginalnością wykonania pozytywnie zaskoczyli jury i publiczność.
    Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich uczestników, postanowiła wytypować laureatów kolędowania.
    Oto nagrodzeni:
  • Tosia, Hania i Tomasz Podbielscy kategoria rodziny,
  • Jakub Rozwadowski kat. soliści,
  • Wiktoria Duszczyk kat. soliści.
Wyróżnienia:
  • Monika Pszkit i Ewa Górka kat. duety,
  • Magdalena Górka kat. soliści,
  • Natalia Kubowiak kat. soliści.

W imieniu organizatorów dziękujemy i gratulujemy laureatom oraz pozostałym uczestnikom konkursu.
»Jest organizowany wyjazd do Pragi - KARLOWE WARY w dniach od 21 do 24 czerwca 2018.
    Koszt wyjazdu ok. 900 zł. W cenie przejazd autokarem, noclegi z wyżywieniem, bilety wstępu, obsługa przewodnika. Zapisy i więcej informacji pod nr. tel. 695 75 00 85.
»Bardzo prosimy aby intencje na zamówione Msze Święte podawać 2 tygodnie wcześniej w mianowniku.

» Zachęcamy do czytania prasy katolickej;
    do nabycia są tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
Święty Michale Archaniele! wspomagaj nas w walce, a przeciw nie­godziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromiċ raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastę­pów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąċ do piekła. Amen.

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen