Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie parkować samochodów w bramie wjazdowej kościoła i na placyku przed dzwonnicą.
    Przypominamy również kierowcom parkującym na poboczach o obowiązku pozostawienia 1,5m chodnika dla pieszych.

III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018 roku

»Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym.
    W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach zaplanowanych w naszej okolicy, które pomogą nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.
»Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
»W środę o godz. 1800 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
»Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.
»Niech Zmartwychwstały Jezus oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.
»Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Sebastian ZYCHORA, kawaler z parafii Kołbiel i Agata JERZAK, panna z parafii tutejszej zapowiedź II.
Mariusz AUGUSTYNIAK, kawaler z parafii tutejszej i Monika JASIŃSKA, panna z parafii św. Józefa w Siedlcach zapowiedź I.
Konrad Artur MURAWSKI, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim i Sylwia KOPA, panna z parafii tutejszej zapowiedź I.
»Bardzo prosimy aby intencje na zamówione Msze Święte podawać 2 tygodnie wcześniej w mianowniku.

» Zachęcamy do czytania prasy katolickej;
    do nabycia są tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
Święty Michale Archaniele! wspomagaj nas w walce, a przeciw nie­godziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromiċ raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastę­pów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąċ do piekła. Amen.

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen