Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie parkować samochodów w bramie wjazdowej kościoła i na placyku przed dzwonnicą.
    Przypominamy również kierowcom parkującym na poboczach o obowiązku pozostawienia 1,5m chodnika dla pieszych.

XXIV Niedziela Zwykła – 24 września 2017 roku

»Siostry Kapucynki NSJ serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji Targu Janowego w Mińsku Mazowieckim, z którego dochód został przeznaczony na remont naszego Domu dla dzieci w Siennicy. Serdeczne Bóg zapłać!
»Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbędzie się w środę o godz. 1800. Zachęcamy do zgłaszania intencji.
»Święto Rocznicy Poświęcenia naszej Bazyliki Katedralnej odbędzie się w piątek, 29 września.
»Rozdanie różańców dla dzieci komunijnych odbędzie się w niedzielę 1 października na Mszy Św. o godz. 1100. Po Mszy odbędzie się spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców.
»Jak co roku zapraszamy na nabożeństwo "Transitus św. Franciszka" przygotowane przez Siostry Kapucynki wraz ze wspólnotą Oazy i Chórem parafialnym KANON.
    Odbędzie się ono w niedzielę 1 października o godz. 1900 - po wieczornej Mszy św.
»Intencje na nowy rok 2018 będziemy przyjmować od 2 października w kancelarii od godz. 800.
»Dzisiaj po Mszy św. o godz. 900 odbędzie się spotkanie modlitewne Kół Żywego Różańca. Spotkania te odbywają się cyklicznie zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 900.
    Serdecznie zapraszamy!
»Wszystkich ministrantów na zbiórkę zapraszamy w sobotę o godz. 900.
»W związku z powtarzającymi się przypadkami oszustw, których ofiarami stają się starsze osoby, samotnie mieszkające i bardzo ufne, policja apeluje do wszystkich o ostrożność, czujność i rozsądek w kontaktach z osobami obcymi, a szczególnie takimi, które zainteresowane są otrzymaniem pieniędzy! Szczegóły tego apelu są umieszczone na tablicy ogłoszeń.
»
W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

• Genowefa Dróżdż, l. 87 z Bestwin,
  • Janina Wilk, l. 80 z Siennicy
  • Władysława Konwińska, l. 94.
Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu.
»Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Cezary Zawadzki, kaw. z parafii MB Nieustającej Pomocy w Hucie Mińskiej i Jolanta Nowakowska, panna z par. tutejszej zap. II.
»Bardzo prosimy aby intencje na zamówione Msze Święte podawać 2 tygodnie wcześniej w mianowniku.

» Zachęcamy do czytania prasy katolickej;
    do nabycia są tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
Święty Michale Archaniele! wspomagaj nas w walce, a przeciw nie­godziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromiċ raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastę­pów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąċ do piekła. Amen.

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen