Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie parkować samochodów w bramie wjazdowej kościoła i na placyku przed dzwonnicą.
    Przypominamy również kierowcom parkującym na poboczach o obowiązku pozostawienia 1,5m chodnika dla pieszych.

III Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2017 roku

»Dziś 12 rocznica (2005) święceń biskupich Pasterza naszej Diecezji Arcb. Henryka Hosera SAC. Modlimy się w Jego intencji.
»Jutro uroczystość Św. Józefa Oblubieńca N.M.P. Msze Święte o godz. 730, 900 i 1800 (wspólna za Józefów)
»Za tydzień w IV Niedzielę Wielkiego Postu w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne.
    Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Poprowadzą je o. Kapucyni
»Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o 1630 dla dzieci i o 1715 dla młodzieży i dorosłych.
    Gorzkie Żale w niedziele po Mszy Św. o godz. 1230.
»Dziś po Mszy Św. o godz. 900 zapraszamy na różaniec w intencji rodzin. Różaniec poprowadzą Męskie koła Różańcowe naszej parafii.
»Wręczenie Pisma Św. dla dzieci pierwszokomunijnych przez ojców chrzestnych odbędzie się w niedzielę 26 marca na Mszy Św. o godz. 1100.
»Cały czas aktualne jest zaproszenie dla panów chcących wziąć udział w modlitwach różańcowych.
    Spotkania modlitewne odbywają się zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 730 w salce obok zakrystii
»Ze względu na spowiedź w naszym dekanacie w poniedziałek i wtorek kancelaria parafialna rano będzie nieczynna.
»Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Krzysztof Sala, kawaler z Warszawy z parafii św. Stefana i Marta Michalik, panna z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim zap. II.
Mateusz Baczewski, kawaler z Siennicy, parafii tut. i Anna Kamila Libera, panna z parafii Łęgonice zap. II.
»
»Bardzo prosimy aby intencje na zamówione Msze Święte podawać 2 tygodnie wcześniej w mianowniku.

» Zachęcamy do czytania prasy katolickej;
    do nabycia są tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
Święty Michale Archaniele! wspomagaj nas w walce, a przeciw nie­godziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromiċ raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastę­pów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąċ do piekła. Amen.

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen