Intencje mszalne na nadchodzący tydzień:

III Niedziela Wielkiego Postu — 19 marca;

730† Helena, Jan, Kazimierz Jurkowscy, Stanisław Antosiewicz, Marianna, Jan Zagrabscy, Stanislaw Główka.
  900† Józef Budzyński, zmarli z rodz. Sikorów, Budzyńskich, Kaczmarków i Kuśpitów.
1100† Stefan Broda w 18 rocz. śm., Franciszka (k), Jan Jakubowscy, Marianna, Jan Broda i zmarli z całej rodz. Jakubowskich i Brodów.
1230Za parafian:
  • † Józefa (k), Stefan, Stanisław Salamon z całej rodz. Salamonów, Józefa (k), Władysław Krzyżanowscy, Józef, Marianna Krusiewicz, z całej rodz. Krusiewiczów, Kurdejów i Leokadia Kasprzak.
  • † Czesław Staniaszek w 18 rocz. śm., Helena Staniaszek i zmarli z rodz. Staniaszków i Budzyńskich.
  • † Jolanta Kobrzeg w 9 rocz. śm., i zmarli z całej rodz. Malinowskich i Piekutów.
  • † Józef, Stefania, Franciszka, Andrzej Jurkowscy, Józefa (k) Korzeń.
  • Int. dziękcz. bł. z prośbą o Boże bł. dla Matyldy potrzebne łaski dla Mikołaja i Zbigniewa.
  • † Władysław Król i zmarli z rodz. Królów, Stefania, Jan Woźniak i zmarli z rodz. Woźniaków, Zofia, Władysław, Ptasińscy, Aleksandra (k), Zbigniew Parys.
  • † Ślązek, Helena, Władysław Ślązek.
  • † Józef Milewski w 23 rocz. śm., Jan Michalik w 23 rocz. śm., Stanisława (k), Stefania (k), Elżbieta Michalik, Kazimierz, Michalik, Helena i Szymon Zwierz z rodz. Michalików i Zwierzów.
  • Int. dziękcz. bł. w 40 rocznicę urodzin dla Marcina.
  • † Marianna w 7 rocz. śm., Bolesław,
  • Tadeusz Zwierz, Tomasz, Gabriel i Marianna Rumak.
  • † Józef Jaworski, Józef Kaczmarski, Marianna, Henryka (k), Piotr Kaczmarscy, Aleksandra (k), Stanisław, Wacław Wilczek i Aniela Książek.
1800Msza Św. gregoriańska, † Kazimiera Duszczyk (19)

Poniedziałek — 20 marca;
Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP

700Msza Św. gregoriańska, † Kazimiera Duszczyk (20)
1800Wspólna za śp. Józefów
  • † Józef Domański z ok. im.
  • † Józef, Zofia Jastrzębscy, c. r. Kulmów i Jastrzębskich
  • † Józef Musiej
  • O zdrowie i bł. Boże dla Józefy Lato

Wtorek — 21 marca;

700† Tadeusz 18 rocz. śm., Zofia, Wiesław Duszczyk, Irena, Stanisław Kulka, zm. z rodz. Kulków i Duszczyków.
1800Msza Św. gregoriańska, † Kazimiera Duszczyk (21)

Środa — 22 marca;

700Msza Św. gregoriańska, † Kazimiera Duszczyk (22)
1800Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • † Zygmunt Zuchowicz 1 rocz. śm., Janusz 5 rocz. śm., rodzice: Jan i Stefania Sokół, Franciszka Ostrowska, Jan, Marianna, Stanisław, Regina Jurkowscy, Jan, Marianna, Stanisław Rutkowscy i w int. wszystkich zm. z rodz. Sokołów

Czwartek — 23 marca;

700Msza Św. gregoriańska, † Kazimiera Duszczyk (23)
1800† Józefa (k), Michał, Tadeusz, Zdzisław, Helena, Jan, Zofia Kulka

Piątek — 24 marca;

700† Helena, Józef Ozimek, Leokadia, Wiktor Zawadka, Stanisław Maletka, Henryk Wielgołaski, zm. z rodz. Markowskich, Ozimków, Zawadków, Ceregrów, Florczaków, Krzyżanowskich i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Msza Św. gregoriańska, † Kazimiera Duszczyk (24)

Sobota — 25 marca;
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

730† Andrzej Duszczyk 7 rocz. śm., Władysława Duszczyk, Kazimierz Duszczyk, Marianna Krusiewicz i Józef Krusiewicz
  900Msza Św. gregoriańska, † Kazimiera Duszczyk (25)
1800† Aleksander w 12 rocz. śm., Stefania Papis, Stefania i Stanisław Osica, Helena Pieńkowska, Paweł Pieńkowski i Jan Żołądek

IV Niedziela Wielkiego Postu — 26 marca;

730Msza Św. gregoriańska, † Kazimiera Duszczyk (26)
  900† Tadeusz Krzyżanowski 6 rocz. śm., i zm. z rodz. Krzyżanowskich, Zgódków, Wronków i Bielekowskich, Krystyna Drynia w 6 rocznicę śm.
1100Int. nie zgł.
1230Za parafian:
  • † Danuta Wielgo int. od pracowników w Kaśminie
  • † Zygmunt Jarzębski i zm. z rodz. Jarzębskich i Czyżkowskich
  • † Stanisława Borejko 30 dzień po śm.
  • † Bernard i Władysława Kołodziejczyk, Czesław Wiącek, Kazimiera Piekarska, Mieczysław Piekarski i Tadeusz Piekarski
  • † Aleksandra i Wincenty Jurkowscy, Jan, Bronisława, Ryszard i Henryka Cegiełka, Stefan Jagodziński i dusze w czyśćcu cierpiące.
  • † Bronisława Zgódka int. od rodziny Borucińskich
  • † Waleria 40 rocz. śm., i Wincenty, Stanisław Kulka i zm. z całej rodz. Kulków
  • † Stanisław, Józefa, Józef, Władysław Antosiewicz, Anna, Michał, Antoni, Bolesław, Stanisława(k), Janina, Ferdynand, Florian Szatanik, Teresa i Emil Prochownik
  • † Krystyna 12 rocz. śm., Stanisław w 23 rocz. śm., Krzysztof 1 rocz. śm, Natalia i Wacław Jurkowscy