Intencje mszalne na nadchodzący tydzień:

IV Niedziela Wielkanocna — 22 kwietnia;

730† Andrzeja, Władysława, Ryszarda, Walerię i Stanisława JASTRZĘBSKICH, Teresę i Ryszarda GÓRCEWICZ, Balbinę i Józefa SALAMON, z r. SALAMONÓW, JASTRZĘBSKICH, d. w c. c.
  900† Kazimierza w 18 r. ¶m., Józefę BOGUSZ, Barbarę STĘPIŃSKˇ.
1100Dziękczynno – błagalna w 50 r. ¶lubu państwa Haliny i Henryka z podziękowaniem za zdrowie i z pro¶b± o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów, ich dzieci i wnuków
1230Za parafian:
  • -Intencja dziękczynna za dobre wyniki Tomasza z pro¶b± o dalsze Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia.
  • -Maksymiliana w 1 r. urodzin, o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla niego i jego rodziców.
  • † Jana BORUCIŃSKIEGO w 23 r. ¶m., Kazimierę, Franciszka i Tadeusza BORUCIŃSKICH, Zofię i Andrzeja MOŻDZONEK, Stefanię, Piotra i Mirosława PIEŃKOWSKICH, Helenę, Zofię, Krystynę, Szymona, Mariana, Piotra, Jana, Tadeusza, Józefa, Stanisław ia Jerzego GˇDEK, z r. GAŁKÓW i BIEŃKÓW.
  • † Wojciecha WIˇCKA z ok. imienin (ofiarowuje rodzina).
  • † Stanisławę w 17 r. ¶m., Władysława ZGÓDKÓW, z r. ZGÓDKÓW, KOŁODZIEJCZYKÓW.
  • † Annę DUSZCZYK.
  • † Krystynę BRODA w 30 dzień od pogrzebu.
  • † Czesława KULKĘ (intencja od Heleny Budzyńskiej).
  • † Stefanię BARANKIEWICZ w 15 r. ¶m., Antoniego BARANKIEWICZA, Roberta Wojciecha NOWAK, z r. PACZKOWSKICH, BARANKIEWICZÓW, d. w c. c.
  • † Eugeniusza CAŁKĘ w 30 r. ¶m., Mariannę, Juliannę i Antoniego NOWAK, Janinę CZYŻ,
  • † Wojciecha WIˇCKA z ok. imienin
  • † Jana BORUCIŃSKIEGO.
  • † Feliksę NIEMIEC w 8 miesi±c po ¶mierci.
  • † Czesława CYBULSKIEGO, Sabinę Stanisława MODRZEJEWSKICH
1800† Edwarda BAŁDĘ w 2 r. ¶m., jego rodziców, Franciszka, Katarzynę i Stanisława BAŁDA.

Poniedziałek — 23 kwietnia;

Uroczysto¶ć ¶w. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski
1800† Roberta BARANKIEWICZA z racji imienin.

Wtorek — 24 kwietnia;
Wspomnienie ¶w. Jerzego, męczennika albo wspomnienie ¶w. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika

700† Eularię PAROL (30 dzień).
1800Intencja dziękczynno – błagalna w 35 r. ¶lubu Ewy i Krzysztofa.

Środa — 25 kwietnia;
¦więto ¶w. Marka, ewangelisty

1800Nowenna do Matki Bożej Nieustaj±cej Pomocy;
  • - Intencja dziękczynno - błagalna z okazji imienin Ks. Proboszcza Marka KASPRZAKA.
  • - Intencja dziękczynna za dobre wyniki Tomasza z pro¶b± o dalsze Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia.
  • - O zdrowie dla Federiki
  • - Intencja dziękczynno - błagalna z okazji 11 r. urodzin wnuczki Aleksandry z pro¶b± o zdrowie, opiekę Matki Bożej, dary Ducha ¦więtego dla niej, jej rodziców, całej rodziny i o szczę¶liwe podróżowanie.

Czwartek — 26 kwietnia;

Piątek — 27 kwietnia;

1800† Krystynę DUSZCZYK (30 dzień).

Sobota — 28 kwietnia;
Wspomnienie ¶w. Piotra Chanela, prezbitera i męczennika albo wspomnienie ¶w. Ludwika Marii Grignion de Montfort, prezbitera

1700Sakrament mażeństwa + chrzest: Pszonaka CEZARY i Ewelina CZYŻ
1800† Danutę CZYŻ (30 dzień).
1900Sakrament mażeństwa: Piotr KUCZYŃSKI, Jolanta BUDZYŃSKA.

V Niedziela Wielkanocna — 29 kwietnia;

730O zdrowie dla Federiki.
1230Za parafian:
  • -Dziękczynno - błagalna z okazji 2 rocznicy ¶lubu Moniki i Michała z pro¶b± o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.
  • -Dziękczynno - błagalna z okazji 1 r. ¶lubu Anny i Wojciecha z pro¶b± o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla nich i syna Fabiana.
  • -Intencja dziękczynna z okazji 30 rocznicy ¶lubu Anny i Zbigniewa z pro¶b± o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci.
  • † Adama KRUPĘ w 11 miesięcy po ¶mierci, Jana KRUPĘ w 33 r. ¶m., Mariannę i Józefa KRUPÓW, Mariannę i Jana MA¦NIAK, z r. MA¦NIAKÓW i KRUPÓW.
  • † Czesława KULKĘ w 30 dni po ¶mieci.
  • † Stanisławę CUDNIK w 1 r. ¶m.
  • † Anastazję i Stanisława CHŁOPIKÓW, Stanisławę i Józefa CHŁOPIKÓW, Helenę, Tadeusza i Jana CHŁOPIKÓW, Henryka i Antoniego CHŁOPIKÓW, Stanisławę i Józefa RUMAKÓW, Janinę CHŁOPIK, Stanisława ANTOSIEWICZA, Janinę, Władysława i Stanisława MICHALIKÓW, Lucynę MICHALIK z dziećmi, Stefanię, Stanisława i Jana CZYŻKOWSKICH, Grzegorza i Zdzisława ŻANKARSKICH, Krzysztofa GASEK, Zygmunta PALUCH, Jana BˇKA, Helenę i Eugeniusza DREWICZ
  • † Zbigniewa Tadeusza DUSZCZYK i zmarłych bliskich.
  • † Romana KASZUBĘ, Zofię i Stanisława KASZUBA, Jana SZCZĘSNEGO, Władysławę SADOWSKˇ, Bolesława Ryszarda PIĘTKA.
  • † Pawła Kołodziejczyka w 6 miesi±c po ¶mierci.
1800† Bolesława – Ryszarda PIĘKTĘ, Kazimierza i Helenę CHLEBICKICH, Bolesława i Reginę PIĘTKA, Franciszka i Franciszkę RUTKOWSKICH, Romana KASZUBĘ, Jadwigę KULKA, z r. ADAMCÓW i CHLEBICKICH.